Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 5D's Discussion Thread

Go down 
+12
Admin
assante
SsS
verymostpersona
blue neca
Hyozanryu
girugamesh
JoXa
JadenSRB
Tolmy
Allex
Choko Smoky
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySat 5 Mar 2011 - 23:04

Glupost, 4kids-za decu verzija je glupo izmenjena cisto zbog marketinga...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
SsS
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
SsS


Posts : 1085
Join date : 2010-11-26
Age : 25
Location : Beocin

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 14:33

Tolmy wrote:
nek vrate sve,zajedno sa elementima...realno,kada je faraon otisao,elementi su pali u provaliju i zatrpale su ih rusevine... ali mogu opet da se nekako nadju na povrsini... tu su arheolozi,lopovi,rudari, weevill,rex,neko je mogao da nadje elemente slucajno



evo pocetka za 5 deo

arheolozi su otkopali rusevine i neznajuci sta ih ceka pocese da ih istrazuju kad odjednom se pojavi na 8 ljudi oko anibusa (znam da ima 7 elemenata ali je stvoren kao duel disk) i onda 1 po 1 su nalzili te elemente svako svoj i ni na jednom nema vise onih duhova i nijedan elemenat vise nije isti a ona slagalica se polomila i svaki neprijatelj ima po deo ali ovaj glavni lik (dobar) ima 1 glavni deo i zakacio ga je na ruku ali polako ce (na kraju naravno) umirati 1 po 1 i nece oziveti ali ce prikazati njihove duhove i unistice eleente i nista vise nece moci da ih vrati
Back to top Go down
https://www.facebook.com/
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 15:11

lol... stvarno,stari serijal je epic,pa bi bilo dobro da se prica iz sezone down of the duel jednostavno nastavi... bilo je toliko filmova sa slicnom pricom i srecnim krajem i opet je bilo nastavaka,uvek se pojavi -neko- i tu pocne nastavak
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 15:52

ma battle city zakon po meni ako se ne varam tu se pojavljuje marik pa zato......on mi je naj cool od svih zloca u ygo
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 16:39

Da,to je battle sity,marick je oziveo citav grad borbe i bilo je extra gledati svaku epizodu
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 16:58

ma meni je on gotivan jer je nacisto lud po prirodi ....pogotovu sa onim njegovim manijackim facama
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 17:32

Gle,prica je savrsena jer sam zaplet je komplikovan... marick je bio cuvar groba,onda je zeleo da napusti duznost,pa ga opsedne zli duh,koji ubije njegovog oca i onda nastavi borbu kako bi unistio svet
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 17:49

pa covece gledao sam ceo serijal msm taj prvi gx me smorio a sad ternutno gledam 5D
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 18:07

meni je bas gx bio zanimljiv Smile
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 18:32

zbog e heroja a? pa sigurno a i jaden je nekako vedar onako zanimljiv
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 18:51

Ma jaden je opusten,ima potpunu slobodu govora,sto je na akademiji dvoboja(a i u real life skolama) potpuno nemoguce,jer se slobodno upusta u komentare onog crowlera...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 19:13

Meni je 3.sezona GX bila najbolja jer je bila baš zanimljiva. Volim da vidim kad glavni lik postane malo zao. Zato mi je Yu-Gi-Oh! season 0 bio dobar.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 20:15

Da,gx sezona 3 je bila mnogo drugacija,al sva ta prica o skoli je malo monotona... moze se reci da je sezona 3 razbila tu monotoniju
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 20:20

meni je samo onaj cin kada se spojio sa yubel bio najneocekivaniji od svega
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 20:35

Season 3 i 4 dižu GX iznad originala.

5D's je trebao da ostane sa ozbiljnijom pričom i atmosferom koja je bila na početku. I definitivno mi se nije svidelo što su Team 5D's. Očekivao sam da bude Yusei vs Jack kao Yugi vs Kaiba...
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 20:40

ma meni se ne svidja sad u 5d ovo letenje na motoru i onaj genetski inzenjering....nekako mi je delovao realno 5d,ali su ga pretvorili u bajku
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 21:16

pa to pa ja lepo kazem yugioh zakon msm onaj prvi serijal
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 22:02

Prvi je najzanimljiviji,a 5ds promovise buducnost...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptySun 6 Mar 2011 - 22:36

e pa sad svaki promovise svoju pricu koja je zanimljivija koja ne sve zavisi od gledalaca
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptyMon 7 Mar 2011 - 11:51

Mislim da su nastavci vecim delom od komercijalnog znacaja
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
SsS
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
SsS


Posts : 1085
Join date : 2010-11-26
Age : 25
Location : Beocin

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptyMon 7 Mar 2011 - 15:47

verovatno

vidite ovo kod nas za maskembal se ovih par maskiralo u yuseia i ostale a ja sam slucajno poneo karte i nadobio se jos njih posto igram u najjace karte u spilu 3 naravno i sad neki klinac da bi bolje izgledo nacrto folmasterom glavu zmaja (rep ali je on mislio da je glava) i kad je poceo da gubi poce da se dere JOOOJ PECE ME OZNAKA JOOJ ja da crknem od smeha a on gleda belo Neutral nedo bog da je yusi takav jednostavno ne lice

da li neko koristi ygo card maker ?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptyMon 7 Mar 2011 - 16:04

ja koristim nije los
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptyMon 7 Mar 2011 - 16:45

kad me podseti,u subotu je bio neki klinac sa starter deck yusei... nema sta nije rekao iz crtaca... uziveo se maximalno, cak i onaj dijalog: pozivam sonicno pile u napadackom modusu a zatim te pustam da pocnes,zvezdani zmaj ce biti najaci kad ga pozovem... nesto na tu foru... i dere se,na sav glas... fici je to bilo smesno,pa se malo borio sa njim i mislim da je ta njihova borba zapravo bila najsmesnija,zbog citavih dijaloga i pokreta koje je klinac izvodio...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptyMon 7 Mar 2011 - 17:34

prevodi na ultri za 5ds su toliko losi....mislim da ih je prevodio neko sa znanjem engleskog kao deca u 5. razredu
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 EmptyMon 7 Mar 2011 - 19:11

4kids je shit sam po sebi
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Sponsored content





5D's Discussion Thread - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
5D's Discussion Thread
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Solemn Judgment (splited thread)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Anime / Crtani Film-
Jump to: