Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 5D's Discussion Thread

Go down 
+12
Admin
assante
SsS
verymostpersona
blue neca
Hyozanryu
girugamesh
JoXa
JadenSRB
Tolmy
Allex
Choko Smoky
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptyTue 5 Apr 2011 - 15:20

Prvi je najbolji, mada ga je 4Kids naravno usrao. A i ono torokanje o friendshipu i ostalim sranjima smara, ali dobro, ok je.
Nekako je meni YGO uvek bio bolji i bliži kao igra drevnih manija..mislim, egipatskih čarobnjaka, nego kao trkanje na motociklima sa nekim mašinama u 2050+.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptyTue 5 Apr 2011 - 16:26

Pa dobro,sad ce zexal,sa svemirskim elementima...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptyTue 5 Apr 2011 - 17:07

Hyozanryu wrote:
Prvi je najbolji, mada ga je 4Kids naravno usrao. A i ono torokanje o friendshipu i ostalim sranjima smara, ali dobro, ok je.
Nekako je meni YGO uvek bio bolji i bliži kao igra drevnih manija..mislim, egipatskih čarobnjaka, nego kao trkanje na motociklima sa nekim mašinama u 2050+.

Samo da te ispravim...
Radnja u 5D's se dešava u 2021... Very Happy

PS: Slažem se sa tobom donekle...i da tema 5D's je Bonds tj. njihova povezanost...
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptyTue 5 Apr 2011 - 17:35

placido wrote:
Samo da te ispravim...
Radnja u 5D's se dešava u 2021... Very Happy

PS: Slažem se sa tobom donekle...i da tema 5D's je Bonds tj. njihova povezanost...

Ma dobro, nisam mislio bukvalno za godinu, mada nisam ni imao pojma kad se tačno dešava. U svakom slučaju, u budućnosti.
Da nema onih jbenih D-Runera, Speed zajebancija i sl. 5DS bi bio vrhunski po meni. Ovako je dobar, bolji od GX, but can't top the big dude.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptyTue 5 Apr 2011 - 20:13

Mislite da je zexal bolji od gx? oh,tek treba da vidimo...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptySun 11 Sep 2011 - 0:46

Je..ti 4kids. Uništiše 5D's gore nego GX. Editovanje se mogla trpjet ali do 110 epizode, onda su preskočili sve epizode do 123 išli do 129, preskočili 130 nastavili dalje. Danas su izašle 135 i 136 ( po 4kids verziji 123 i 124) epizode kao 1 sat specijal. Uzeli su djelove iz 137 epizode za 136 i napravili da kad je Yusei pobjedio Aporiu i da je Arc Cradle nestao i oni us proslavili pobjedu. Činimi se da je to zadnja epzoda za 4kids ali vidjet ćemo. Da sumiziram po 4kids verziji Z-one-ova epska borba sa Yuseijem ne postoji u 4kids verziji i sve ostalo što se dešava od 137 epzode pa do kraja serijala.
Bruka za 4kids.
Back to top Go down
SsS
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
SsS


Posts : 1085
Join date : 2010-11-26
Age : 25
Location : Beocin

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptySun 11 Sep 2011 - 14:57

ZEXAL JE BOLJI OD GX sad mi tabela ide ovako

1-Yu-Gi-Oh!
2-Yu-Gi-Oh!5Ds
3-Yu-Gi-Oh!ZEXAL
4-Yu-Gi-Oh!GX (iako mi se u poslednje vreme svidja)
Back to top Go down
https://www.facebook.com/
Gost
Guest




5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptySat 29 Sep 2012 - 13:40

5ds se počeo prikazivat prošlog ponedjeljka na hrvatskom RTL-u al svaki put ili je u 6:20 ili u 7 i nešto >.<...ok mi je ali je malo glupo da se oni tak voze i kartaju se a karte im ne ispadnu...i na hrvatskom mi Yusei zvuči skoro ko neki dalmatinac Razz Very Happy
Back to top Go down
velja_the_SIX
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
velja_the_SIX


Posts : 2859
Join date : 2012-01-29
Age : 26
Location : Kragujevac-Srbija

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptySat 29 Sep 2012 - 21:44

pogledaj datum

znam da si nova i sve to ali povedi malo racuna i procitaj pravila
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptySat 29 Sep 2012 - 21:47

Ovakve teme su ok da se ozivljavaju :/
Back to top Go down
SO/MI
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SO/MI


Posts : 4219
Join date : 2012-05-26
Age : 26
Location : Hueco Mundo

5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 EmptySat 29 Sep 2012 - 21:48

Elen wrote:
Ovakve teme su ok da se ozivljavaju :/
Back to top Go down
https://yugiohsrbija.serbianforum.info/
Sponsored content





5D's Discussion Thread - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 5D's Discussion Thread   5D's Discussion Thread - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
5D's Discussion Thread
Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Solemn Judgment (splited thread)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Anime / Crtani Film-
Jump to: