Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Warrior synchro mix

Go down 
+3
RafaeL
Admin
ningen
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 15:20

^

zato wi swi ne mozete da top-ujete,zbog tople dushe !!!!!!!! xD
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 15:39

xD hahaha....pa pazi,ja sam se potpuno zbunio.... deck je ok,al ne mogu da se nacudim kako sam imao los skor i to su mi zapadali mladji igraci sa gadgetima...... jbni solidarity uvek izvuce deck,jbni gadgeti uvek nude hranu za jbni machina fortress... toliko me izludjuju!
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 16:47

RafaeL wrote:
^

zato wi swi ne mozete da top-ujete,zbog tople dushe !!!!!!!! xD
Ahem-hem, top16 here...
Ne znam ja ko je na kraju ispao u istoj fazi turnira. :p
@Tolmy
Nije to jos nista sigurno, tek testiram ovaj neki drugi spil koji bi koristio. Ako ne bude radilo ovo sto sam izbrusio onda se vracamo oprobanom.
Lol, znaci kod tebe odose sve masine a ja se pitao kako to da mi nije zapala nijedna. XD Covek- Kycoo, Kycoo je keva, Kycoo dances on their graveyards. XD Ti bar ne bi trebalo da imas problema sa dovodjenjem istog/istih. I zajebi forced back protiv njih, vec nakrljaj bth i d prison-e, kad mu izbacis sva 3 van igre jedino sto moze da uradi je da ti pruzi ruku.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 17:09

ningen wrote:
RafaeL wrote:
^

zato wi swi ne mozete da top-ujete,zbog tople dushe !!!!!!!! xD
Ahem-hem, top16 here...
Ne znam ja ko je na kraju ispao u istoj fazi turnira. :p

da.samo sto si ti igrao sa kaporom,kog sam ja otk-ovao u prwoj,u drugoj me dobio na deck out a u trecoj sam bio isto ubedljiw,dok sam ja igrao sa grujom i to bez side-a za lss,prema tome pshhhhhhhhh.....xDD
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 17:32

Pa ko ti je krv sto si igrao bez side-a...pocetniku. XD
Znas i sam da je i tvoj mec sa Kaporom mogao da se zavrsi i njegovom pobedom, to sto si izgubio na deck out je samo argument u prilog tome. Very Happy
Ali da, zapao ti je osvajac turnira, to stoji, jbg sta da se radi...
Mada ne znam ja kako bi se Gruja izborio sa ovim mojim kidackim spilom... XD
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 18:02

ningen wrote:
Pa ko ti je krv sto si igrao bez side-a...pocetniku. XD
Znas i sam da je i tvoj mec sa Kaporom mogao da se zavrsi i njegovom pobedom, to sto si izgubio na deck out je samo argument u prilog tome. Very Happy
Ali da, zapao ti je osvajac turnira, to stoji, jbg sta da se radi...
Mada ne znam ja kako bi se Gruja izborio sa ovim mojim kidackim spilom... XD


lol :

1.da si ti prawio deck nawrat-nanos ko ja jer smo zurili,zaborawio bi i gace da obuces...
2. ja sam imao side,no zaborawio sam da uzmem kinetik-e,to je trebalo u zmaju,medjutim tu smo se zapricali sa ljudima,pa poceo turnir i eto,zaborawio sam
3.na deck out sam izgubio jer sam imao uzasn mill,otisla oba jd-a,otisla celestia...a on spustio reapera....
4.i taj duel sam ga nabo za 4400 u jednom napadu al je on imao 5k,tako da twoj komentar da je mogao ikako da pobedi ne stoji (ne osporawam decku skill,samo kazem da sam imao kontrolu u swe 3 partije)
5.meh,imao bih mnogo bolji matchup bez side-a da sam igrao moj f.synchro al ae,posle jebanja nema kajanja Very Happy Very Happy


Smile)))))
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 18:44

1. Brate ne znam sta ste to radili, ali ja gace ne bih ni svlacio. XD
2. Lightning Vortex, malevolent, dust tornado? Doduse ako se ustekao sa starlightom, onda jbg...
3. Pa los mill ti je mana ls deckova i takvih nekih varijacija. To ti je jedan od glavnih razloga za gubljenje meceva tih spilova. Da li ces izgubiti na deck out ili ce da ti skine zivotne ne govori mnogo o Kaporovom spilu. Neki ce namerno da idu na taktiku da se side-uju i cekaju tvoj deck out.
4. Moze da pobedi, jer se losi mill-ovi mogu desiti u obe runde, vidjao sam to u mecevima kad su igrali protiv mene.
5. Flamesworni su bolestina, da nisi napravio pocetnicku gresku XD i zaboravio na kinetik-e ko zna dokle bi stigao.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 18:51

macro vs sworn = game
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 19:03

ningen wrote:
1. Brate ne znam sta ste to radili, ali ja gace ne bih ni svlacio. XD
2. Lightning Vortex, malevolent, dust tornado? Doduse ako se ustekao sa starlightom, onda jbg...
3. Pa los mill ti je mana ls deckova i takvih nekih varijacija. To ti je jedan od glavnih razloga za gubljenje meceva tih spilova. Da li ces izgubiti na deck out ili ce da ti skine zivotne ne govori mnogo o Kaporovom spilu. Neki ce namerno da idu na taktiku da se side-uju i cekaju tvoj deck out.
4. Moze da pobedi, jer se losi mill-ovi mogu desiti u obe runde, vidjao sam to u mecevima kad su igrali protiv mene.
5. Flamesworni su bolestina, da nisi napravio pocetnicku gresku XD i zaboravio na kinetik-e ko zna dokle bi stigao.


1.lol,ko kaze da ih ja u opste i nosim ?? trolol
2.sve sam to imao i swe je to i bilo,al msm da to nije prewise bitan side,kao sto bi bili kinetic-i.....posebno u prwoj kad mi e odma spustio shi ena !!!!!
3.ma,owo nema weze sa taktikom Smile! lik to jednostawno main-uje,pa mu se posrecilo da me zadrzi dowoljon dugo jer mi je stwarno swe otislo napolje,jesam powukao reinkarnaciju,al kasno,swe sto sam mogao je da wratim jednog jd-a i da mi zadnja karta bud f.firedog.........
4.brate,swako swe moze da pobedi,ali realno imao je stwarno male shanse u obe sem u trecoj da ja nisam imao onako ludachki mill...wid'o si xD
5.m'da,3-4 puta sam sputio oba jd-a (narawno 1,nuke,pa drugi,da ne budem smaran kako se to nikad ne radi,znam kako da naprawim play Very Happy) i jednom sam spustio 4 lvl 8 (nosam) synchrona u 1 potezu,dok sam par puta spustao po 2-3....al da,ti kinetic-i su mi bash falili protiw gruje,posebo kad u prwoj popijes shi ena u prwom potezu a u drugoj opression kad ti imas ocigledan play za win.......jbg

@tolmy :

game 1,mozda....game 2,do widjenja macro....
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 20:38

Quote :
lol,ko kaze da ih ja u opste i nosim ?? trolol
Lulz, TMI dude, TMI...XD
Quote :
brate,swako swe moze da pobedi,ali realno imao je
stwarno male shanse u obe sem u trecoj da ja nisam imao onako ludachki
mill...wid'o si xD
Video sam i nije mi bilo dobro, nakon toga sam ocekivao da ces doci bar do polufinala. Al' upravo pokusavam da ti kazem da je moglo da se desi da povuces nesto lose i da te mill ne prosere onako kako jeste, pa da mec ode u drugom pravcu.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 EmptyTue 29 Mar 2011 - 20:45

Mill je mac sa dve ostrice
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Sponsored content





Warrior synchro mix - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Warrior synchro mix
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Last Warrior
» Pure warrior
» Warrior Ninja Deck
» Warrior deck
» warrior synchro deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: