Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Warrior synchro mix

Go down 
+3
RafaeL
Admin
ningen
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 15:31

Evo liste od spila kog sam igrao juce:
1x marauding captain
2x d.d.warrior lady
2x jain, the ls paladin
2x cyber dragon
2x giant rat
1x breaker
1x neo spacian grand mole
1x card trooper
1x psyhic commander
1x fulhelmknight
1x rose warrior
1x gale
1x x- saber pashuul
1x gorz
1x sangan
1x swift scarecrow
1x morphing jar

1x rota
2x pot of avarice
2x mst
1x giant trunade
1x book of moon
1x dark hole
1x mind control
1x smashing ground
1x monster reborn

1x torrential tribute
1x mirror force
2x bottomless trap hole
2x dimensional prison
1x solemn jugment
1x zoma


Last edited by ningen on Mon 18 Apr 2011 - 23:07; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 16:59

summoner monk da ti nadje rose za instant stardusta...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 17:37

brate ti si looooooooooood Very Happy Very Happy ja sam ranije igrao slicne agro stwari,al owo prewazilazi swe moje build-ove pa chak i soldier of mist valey-a u zombijima Very Happy Very Happy......al sto je najgore owo radi kako widim Very Happy Very Happy !
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 19:09

Trident Warrior for the lolz.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 20:15

@ Illusion
Razmisljao sam ja o tome da li da ubacim monka u slucaju ga nabavim, ali postoji par problema oko uklapanja njega u ovu trenutnu listu.
Prvi je sta bih izvadio kako bih ubacio njega. Al' mnogo bitnije mi je to sto se meni ruka veoma brzo trosi, a tesko vracam izgubljenu prednost, pa samim tim izbegavam efekte koji traze da odbacujem karte iz ruke. Takodje, trenutno drzim samo jednu Rose i onda kapiram da bi mi se cesto desavalo da nju upotrebim, a ne uspem da je vratim u spil sa pot-om i onda kad povucem monka nemam bas neki izbor po pitanju dovodjenja neceg drugog. Kada izadje onaj goblin pilot u Generation force-u planiram da ih drzim dve pa cu verovatno da onda ubacim i monka. Smile
@ Rafael
Hehehe, trust me, there is order in that chaos. XD E sad- "radi" je relativan pojam, u ova dva meca koja sam izgubio sam sasvim lepo mogao da vidim razliku izmedju mog i tih brzih spilova sa izuzetno izrazenom sinergijom. Ali uopsteno govoreci, da, sljaka dokle god ja ne gresim- moze da se nosi sa vecinom masina build-ova bez ikakvog side-a (samo chimeratech u extra decku), a cepa se sa keeperima (uz side, mada zanimljivo je to sto uglavnom dobijam prve meceve sto mi umnogome olaksava kasniji posao). Kako to zapravo sad pokriva vecinu spilova koji mi mogu pasti prilikom kvalifikacija onda nesto i uradim.
@ Joxa
Cekam ovo:
http://yugioh.wikia.com/wiki/Goblindbergh
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 20:32

@ningen

fino je... deluje kao low budzet i standard,ali mislim da je u pitanju tvoj skill koji se stopio sa deckom...

inace, koji lik ti je omalovazavao deck kad si ga pobedio? cime je on igrao?

moj savet: ne obaziri se na te gluposti,ljubomora i ljutnja cine da nekome pukne film ali ne postoji najbolji deck,jednostavno,nikad ne mozes da znas sta je najpristupacnije,ygo je igra u kojoj nema pravila,ne bira ljude ni deckove,skill i povlacenja cine svoje
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 22:51

^ Napisao sam bio u nekoj od tema, ma neki lik iz prve runde, igrao nafurani twilight spil. On jeste u prednosti po pitanju spila, to stoji i ja sam toga svestan, ali ne razumem zasto ljudi ocekuju da im to automatski omogucava pobedu. Nemam pojma, izgleda da to sto ne igram neki t1 spil ima svoje dobre strane u smislu toga sto ne pizdim kad izgubim. Samo i dalje ne razumem logiku prozivanja marauding-a, lol, ono to je isto kao kad bih ja njemu uzeo da prozivam Arkusa koga cu ja da pregazim sa vecinom svojih zivuljki ako ga ne zastiti...
Quote :
deluje kao low budzet i standard,ali mislim da je u pitanju tvoj skill koji se stopio sa deckom
Nije bas vise low budget u smislu da sam morao da nabavljam synchro-e, solemn, side deck i tako to. Yea, ja sa ovim spilom (odnosno njegovom osnovom) igram vec godinama i to je jednostavno nesto sto najbolje poznajem. Otprilike kao ti i spellcasteri. Smile


Last edited by ningen on Sun 27 Mar 2011 - 22:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 22:53

kako ti je izgleda extra deck ?
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 22:59

Standardan extra deck kad je u pitanju Srbija. XD Dakle nazalost bez Catastora, Brionaca...Mist Wurma...
Doduse imam thought rulera, kog ae nema bas svako.


Last edited by ningen on Mon 18 Apr 2011 - 23:09; edited 1 time in total
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 23:34

@ningen

ne mislim bukvalno low budzet ali u odnosu da neki pucaju na 50 dolara i vise na kartu i po 200-300 dolara na synchro-ne tvoj deck je prema njima u rangu znatno jeftinijih, kao i moji spellcasteri... i onda se neki lik iznervira kada izgubi od nas koji nismo pukli po 300-400 dolara na deck... to si uvek u pravu: najpametnije je kada igras sa deckom kojeg poznajes godinama,znas sve njegove prednosti i mane...

borili smo se par puta,dobio si me na turniru, nikada nisam prebacio ista niti rekao nesto lose o tvom decku jer znas!!! da igras, igra ne zavisi od pucanja novca vec skilla, a u nasim borbama je uvek zanimljivo jer svako od nas postuje svoju i protivnikovu stranu... to je ono sto cini prave igrace,prijateljski stav- postovanje prema protivniku

nije fora da se nadjes sa protivnikom i sad po svaku cenu pobedis i omalovazavas ga zato sto ima deck koji je sam kreirao po volji bez ogromnog troska...

inace, sta mislis o mom decku?


ja ne mogu da se nacudim kakav sam skor imao...lol


Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptySun 27 Mar 2011 - 23:49

Da, 300 dolara definitivno nisam pukao, niti cu ikad na jedan spil.
Mene je skroz iznenadilo kad sam cuo za tebe u chuck-a, jbg to sa kvalifikacijama se nikad ne zna, ali ocekivao sam da obojica prodjete i kad sam cuo da niste ubedacih se. Gledao sam kako traumiras onog decka pre turnira i bio sam ubedjen da ides dalje. Ono, realno nije mi bas svejedno da li ces da mi padnes u kvalifikacijama jer mi seoce pravi solidne probleme.
Spil ti je ok i gotiva mi je da igram ovako van turnira sa tobom, jer mi odgovara donekle sporiji stil igre kod oba spila.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 0:49

@ningen

hvala na pohvalama,eto i meni i chucku los dan je bio tad,verovatno pad kocentracije... kod mene je dominirala neispavanost,ali sta je tu je... igracu nekim drugim deckom narednih nedelja na manjim turnirima,cisto da vidim kako ce ici, a ako zakrzlja,zna se- spellcasteri...

tog dana sam se mislio dal da igram ovaj ili fortune lady deck, zapravo,kod kuce sam smisljao komboe i to mi se uvrtelo u glavu... ne znam sta mi bi da tako napravim svoj skor al kao sto rekoh,bice prilike za bolje, secam se da sam na jednom natsu bio 8.mesto,tad nisam ni imao village,lol








Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 10:34

Jbg, los dan totalno. Videcu za koju nedelju da dodjem kad mi prodju ispiti pa da odigram koju protiv tog fortune lady spila. E a sto ti ne drzis onaj magician's circle? To mi izgleda kao nesto sto bih drzao da igram spellcastere. Bar u pomocnom, pa ga vadis kad neko ne igra sa keeper-ima.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 13:58

@ningen

Da,mogao bi, u side,kad igram protiv machina










Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 16:06

Mozes i protiv swornova, sta on ti dovede Luminu, lol, ok ti dovedes kycoo-a i izbacis mu je plus jos nesto, gg.
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 16:07

Aj mi pokloni ovaj deck.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 16:18

lol,koji extra komentar xD

inace,ja pravim slican for fun xD








Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 19:03

Hyozanryu wrote:
Aj mi pokloni ovaj deck.
Ae...al' prvo da mi poklonis 189$. XD
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 19:43

ningen wrote:
Hyozanryu wrote:
Aj mi pokloni ovaj deck.
Ae...al' prvo da mi poklonis 189$. XD

That ain't low budget.
Dam ti 200...dinara...
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 20:03

Pa ja lepo rekoh da nije, low budget bi bilo da mi poklonis kes samo za main deck, mozemo i tako. XD
Al' pazi, jesi se nekad zapitao zasto igraci po svetu furaju po 3-4 razlicita spila godisnje?
-Jer nisu nasli pravi, tragaju za njim...
A nas covek pre 20 i nesto godina napravi Ratbox i nema sta da se menja!
On ima sto nijedan veliki spil nema...toplu dusu!!! XD
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyMon 28 Mar 2011 - 22:01

zato ja furam spellcastere,uvek...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyTue 29 Mar 2011 - 14:34

Zato ja furam Dragone... Wait, ne zbog toga. Furam jer nemam drugo.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyTue 29 Mar 2011 - 14:38

Ja sto volim xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyTue 29 Mar 2011 - 15:01

Hyozanryu wrote:
Zato ja furam Dragone... Wait, ne zbog toga. Furam jer nemam drugo.
Ako ne uspes do turnira da sastavis to sto zelis, a ja se odlucim da igram sa necim drugim, mogao bih da ti pozajmim za turnir spil, extra i side deck ako bi hteo da igras za promenu sa ovako necim.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix EmptyTue 29 Mar 2011 - 15:17

@ningen

kakva licnost,lepo sto hoces da mu ucinis, danas je retkost naici na nekog ko moze da ti pomogne...


Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Sponsored content





Warrior synchro mix Empty
PostSubject: Re: Warrior synchro mix   Warrior synchro mix Empty

Back to top Go down
 
Warrior synchro mix
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The Last Warrior
» Pure warrior
» Warrior Ninja Deck
» Warrior deck
» warrior synchro deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: