Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 J_Project - here we go again.

Go down 
+18
sanjin the magician
Amy Cool
SsS
girugamesh
Ilija
DarkCollector
Samurai
sinisha
fortress master
Choko Smoky
RafaeL
blue neca
Elen
Allex
Hyozanryu
JadenSRB
Admin
JoXa
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyTue 22 Feb 2011 - 10:59

JoXa wrote:
OK, nema problema.

Ja preuzimam Tournament Packs, Allex šta je sa tobom?
Allexu su hakovali provajdera pa nije imao net neko vreme xD
Josh radim game promose, nisam neshto brz, ali zavrshicu...
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyTue 1 Mar 2011 - 15:23

Kako ide?
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyTue 1 Mar 2011 - 15:42

Huh, ide ochajno, stalno uchim a i kad sam na kompu igram Womse i Dead Space 2 lol.
Al bice to gotovo...
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyFri 11 Mar 2011 - 18:36

Slike karata su GOTOVE! Jes' da je veličina oko 75 MB, ali jbg.

Šteta što rešenje za banliste nije na vidiku, mada ćemo verovatno izbaciti verziju bez banlisti.
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 13 Mar 2011 - 13:44

Pa jel će uskoro update?
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 13 Mar 2011 - 13:54

Dilema. JP može da se uploaduje, ali jednostavno, kao da time ništa nismo uradili... STOR je spreman, slike su spremne, ali banliste (i ograničenje za Extra i za Main) i skin (dobro, ovo i nije toliko bitno) još nisu spremni.
Back to top Go down
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 13 Mar 2011 - 15:56

Može li link za forum?
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 13 Mar 2011 - 15:57

U Joxinom sigu, klikni na ime foruma.
Back to top Go down
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 13 Mar 2011 - 16:11

Hvala.^
Back to top Go down
SsS
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
SsS


Posts : 1085
Join date : 2010-11-26
Age : 25
Location : Beocin

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyWed 23 Mar 2011 - 9:41

J_Project - here we go again. - Page 10 Kjjjnadam se da ce ovo pomoci
Back to top Go down
https://www.facebook.com/
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyWed 23 Mar 2011 - 9:56

Erm, ne treba nam to...
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyWed 23 Mar 2011 - 10:14

Kad ce da bude neki update za ovo??
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptyWed 23 Mar 2011 - 11:24

Pa, slike su praktično gotove, ali ima par problema u kodu (postoje imena karata na protivničnom polju i nema imana u decku i extra decku). A tu su i banliste, za koje još nema rešenja. ;|

Mada, kontam da ćemo izbaciti ovo pre rešenja problema sa banlistama.
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 13:59

Hello guys, I think this is important for you.

I have a great news regarding J_Project popularity. KCVDS needs an update so badly and people who are using it switch again to J_Project since it got updated. I see you are trying to put J_Project back into play and are modifying the game itself. I appreciate your work. I think it is in interest of you also that more and more people play it since you wouldn't done so much work just for nothing. One things that holds people back a bit is that new update from official site has not pictures of two last sets if I remember good. I see you guys did all images but you want to release it when all flaws are corrected. We played with those flaws last time too. Banlist is not a big deal really. It would be nice if you guys could upload at least those images so that much more people enter this game. Everyone would be thankful.

It is great that you guys work on this Wink
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 16:36

Amy Cool wrote:
Hello guys, I think this is important for you.

I have a great news regarding J_Project popularity. KCVDS needs an update so badly and people who are using it switch again to J_Project since it got updated. I see you are trying to put J_Project back into play and are modifying the game itself. I appreciate your work. I think it is in interest of you also that more and more people play it since you wouldn't done so much work just for nothing. One things that holds people back a bit is that new update from official site has not pictures of two last sets if I remember good. I see you guys did all images but you want to release it when all flaws are corrected. We played with those flaws last time too. Banlist is not a big deal really. It would be nice if you guys could upload at least those images so that much more people enter this game. Everyone would be thankful.

It is great that you guys work on this Wink


ne mogu da werujem...............JA NE MOGU DA WERUJEM da tebe vidim na ovom forumu ( i jako mi je drago sto je tako ) Smile))))
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 16:47

who is that
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 16:49

lol ne znas koje amy cool ?????? ispod kog si ti kamena zhiweo......axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...predstawice se ona adekwatno siguran sam,ako je ne ne bude mrzelo xD
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 17:30

So, wait... Ona je iz Srbije? O.o
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 21:44

RafaeL wrote:


ne mogu da werujem...............JA NE MOGU DA WERUJEM da tebe vidim na ovom forumu ( i jako mi je drago sto je tako ) Smile))))

Znas da je moj upad uvek bio neodoljiv, ne? Wink
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 21:46

Amy Cool wrote:
RafaeL wrote:


ne mogu da werujem...............JA NE MOGU DA WERUJEM da tebe vidim na ovom forumu ( i jako mi je drago sto je tako ) Smile))))

Znas da je moj upad uvek bio neodoljiv, ne? Wink


xaxaxaxaxa neke stwari uwek ostaju iste Smile)))) aaaaaaaaali,odakle se ti stwori owde Very Happy ?
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 22:21

@ Rafael: pa ovaj topik o JP. Drago mi je da napreduje pa sam zeljela da se zahvalim na radu, da se zna da ima neko ko i cijeni to sve Very Happy
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySat 2 Apr 2011 - 22:23

Amy Cool wrote:
@ Rafael: pa ovaj topik o JP. Drago mi je da napreduje pa sam zeljela da se zahvalim na radu, da se zna da ima neko ko i cijeni to sve Very Happy
+


aaaaw,nije li to diwno.......xDDD........da wido sam u intro-u Smile
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 3 Apr 2011 - 8:29

CCCCOMBO BREAKER! Čisto da ne bude samo spama u temi.

Elem, igra još napreduje. J_BYYX je još dodao neke sitnice koje pridodaju izgledu; to ima i na KCVDS-u. Evo kako bi to trebalo da bude:

J_Project - here we go again. - Page 10 45_deckeditnew

Ne izgleda dobro (atm), ali je ideja na mestu.

I skin koji sam spominjao, niko nije mogao da odradi (nisu shvatili ideju), tako da sam pokušao sam da ga napravim.

J_Project - here we go again. - Page 10 45_field

Čini mi se da izgleda dobro, s tim da imam 0 skill-a u PS-u. Poslao sam Allexu da "centrira" polja, i tako...

Treće, ja i J_BYYX smo počeli da radimo na OCG delu. Ja radim slike, on odrađuje database. Uradićemo karte do DT-a (i DT), pa posle ćemo stare bustere da uradimo.

Ako nekoga zanima evo liste sa Pojo-a koju radimo.

Spoiler:

Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 3 Apr 2011 - 13:44

e kad smo vec on topic koja je poslednja verzija j project-a ? ja sad nznm imam 016 ver ako ima negde da seskine neka novija molim za link jer sam ja na netu nasao neku 015 ver za skidanje....
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 EmptySun 3 Apr 2011 - 14:03

ja sam vishe za ovo
https://2img.net/r/ihimizer/img600/8553/ssdfwedfwe.jpg Neutral
samo da mi mozhemo ubaciti sliku playmata i ovakvi frejmovi da ostanu gg
Back to top Go down
Sponsored content





J_Project - here we go again. - Page 10 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 10 Empty

Back to top Go down
 
J_Project - here we go again.
Back to top 
Page 10 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: