Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 J_Project - here we go again.

Go down 
+18
sanjin the magician
Amy Cool
SsS
girugamesh
Ilija
DarkCollector
Samurai
sinisha
fortress master
Choko Smoky
RafaeL
blue neca
Elen
Allex
Hyozanryu
JadenSRB
Admin
JoXa
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 14:30

Ima li neka bitnija razlika u YVD-u i JP-u?
Pitam posto sam fan YVD-a, pa ako je samo to da su slike manje-vece, to mi nije problem. Sve dok karta sadrzi barem tekst ( u slucaju da protivnik zeli vidjeti sta radi) kad se klikne na nju, nije frka.

Moja iskreno jedina velika zamjerka YVD-u je server. Znaci i ja i partner isto sve uradimo kao i zadnja 3 puta, ali nece. Nekad fakat
- host on, ne mere
- host ja, ne ide nikako.
Probamo IPe, ne mere.
Van toga kad ide, dobro je.

Odustao sam totalno od onog chata na YVDu, em kad ne igram duze vrijeme, izbrise se, pa komplikovano dok se ponovo uclanim...
A i kad nadjem nekoga, molim Boga da igra nesto kompetitivno i da nije debilcina koja pali BTH na Relinquisheda, objasnim da ne moze i onda je posalje u groblje.
Tako da ugl kad igram, igram sa onima sa svog Foruma ili sa onima koji imaju MSN.
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 15:50

JP ima bolji kvalitet slika. Vecini je to i bitna razlika. Slabo ko zeli igrati nesto sto ima sliku velicine ikone. Ali eto ako tebi to nije problem ono sto bi ti se vjerovatno svidjelo je da JP ima bolji interfejs i interakciju s kartama. Jednostavno probaj i vidjeces razliku odmah. I da, konekcija meni radi uvijek sa IP to IP na JP-u.
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 15:57

Praktično, nema; osim one glupe banliste. Mad

Slike su veće u JP-u, brz je... Mislim da možemo da uradimo IRC, samo u nekom osnovnom obliku (bez registracije i gluposti). Ako ništa, na forumu sam stavio chat...

A i biće TCG+OCG karata; ja sam slike uradio do EXVC, ostalo je DT012, Generation Force i Starter 2011.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 16:32

owako,ja owim putem zelim da najiskrenije chestitam celom timu koji se bawi owom igrom,radite jako dobar posao i swaka wam chast na tome !!!!!!!!!!!!!! ali....(uwek ima ali fuuuuuu xD) yvd ste po meni prewazisli sem te ban liste,al ako igras sa ortakom to nie problem !!!!!! e sad,dolazimo na kc......da bi ste prewazisli kc (sto je po mom misljenju jako tesko) morate isprawiti sledece stwari :


1. ban lista (msm znam ljude sa kc-a,99% njih kuka za swaku budalastinu,i dosta njih je sklono cheat-ovanju,tako da se to MORA srediti da bi ste bili konkuretni)!!!

2. uvedite sub i add komandu.......mnogo bolje nego owaj nachin oduzimanja i dodawanja,meni licno ne smeta al swi protiw kojih sam igrao jp su kukali oko toga,tako da kapiram da je to problem

3.omogucite "change of heart" komandu,kao i to da protiwnik moze da uzme cudoviste sa twog groblja (owo je jako bitno,ja se izwinjawam ako postoji,al ja nisam izwalio kako se to radi,kao ni ostali sa kojima sam igrao) !!!!!!!!!

4.omogucite set-ovanje karata bez prevlacenja iz ruke
5.omogucite full screan mod
6.kad dodajete karte dodajte odma i slike,faill je i nerwira ljude (prowereno) kad igraju protiw neke karte il sa nekom kartom a da ne widis sliku,,,

eto to su onako wece "Zamerke" koje bih ja imao na jp,mada mi se geralno sistem swidja i def.bi ga igrao cesce da nije bash sad izasao kc update koji nema sta nema bukwalno !!!!!!
eto,nadam se da sam wam koliko toliko dao dobre sawete,i josh jednom chestitke na dosada postignutom Smile Smile !!!
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 16:46

2.Postoji komanda Raf (/lp -xxxx).
3.Ovo postoji u planu, dugoročnom. Sada više i nema toliko karata koje uzimaju protivnikovo čudovište (banovanjem Goyo-a), osim Monster Reborna.
4.Jes' iritantno, pitaću J_BYYX-a.
5.KCVDS u fullscreen modu (modusu xD) je očajan, pretpostavljam da nema razloga da se ubaci ova opcija.
6.Pa ŠKK ja radim dosad?

Onaj deo KCVDS-a koji kuka za sve ne želim uopšte, zato što želim normalan community, ne da budu svi pro igrači (kao što ja nisam xD), samo da znaju pravila igre, i da ne budu idioti. Valjda ne tražim puno, jbm li ga.

Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 16:51

2.sry nisam znao,nawikao sam na /sub, /add Razz Razz Razz
3.pa da,to stoji al imas i dosta karata koje mogu uzeti protiwnikowo chudowiste,to je bitno...msm ti mozes ono kazes "ok,kod tebe je"al to je bzwz,priznaces.....
4. %
5. o ne nije,ja sam chuo dosta njih da se zali na nedostatak full screen-a na jp-u,msm da je i to must,mada wi ste kreatori,na wama je Smile)))
6. pa dobro al msm da je bolje ODMA stawiti i sliku kad i kartu........

ne kazem ja da oni nisu normalni zato sto kukaju,al su smarachi....kao da oni mogu naprawiti bolje !!!!!!! ne trazis puno matori,ali ako hoces uspeh swog projekta morash naci nachin da swakom izadjes u susret Wink
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 16:54

Naravno, drugačije, ovo neće ni uspeti.
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySat 9 Apr 2011 - 17:05

e sad ni ovo ne radi(ocigledno sam malo vise glup za online igre) kako na napravim da radi idem na game i sat onda ostavim sve kako je ili ima i tu uputstva?
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySun 10 Apr 2011 - 1:24

@blue neca: na linku ispod ti je Uputstvo sta da radis od pocetka do startanja tvoj duela s nekim.

http://www.mediafire.com/?dsvja5sov2nxzjv


6. Rafael, sto se tice tih karata i slika, malo je konfuzna situacija. Oni prave novu verziju JP-a. To znaci stari format karata je izbacen i ide novi sa ovim anime-like kartama sto traze veci kvalitet nego ranije. J_BYYX je vec dodao karte to STOR-a za verziju koja je zadnja na internetu ali nije htio slike da dodaje jer nema potrebe pravit nesto sto nece ni biti u upotrebi jer izlazi nova verzija sa boljim slikama. eto zbog toga ti je to ostalo da nisu slike dodane a inace se dodaju odmah Very Happy

5. jako bitna stvar. nije toliko bitno full screen koliko je generalno resize opcija. ima ljudi ciji laptop ima manji ekran od visine JP-a. ne znam mozda ima tamo neki trik kako se to radi ali po onome sto sam ja probala na desktop racunaru nije bas da moze resize tokom duela. ima i onih sto koriste netbook. njima dakako treba resize Very Happy

4. pa eto fino bi bilo dodati i to ne vjerujem da je to tesko bar ne te funkcije. naravno bez ukidanja trenutne samo oboje ili ne dirati nista Very Happy

3. Naravno ovo je najtezi dio ali eto bitno je da se ima u planu.

2. Dobro banlistu nije toliko tesko programirati ali opet nema veze jer JP ionako igras s nekim koga znas.

Evo kako ja to vidim sve u vezi dueling sistema. JP vrijedi truda iz vise razloga. Najveci razlog je u tome sto je open source is kad god pozelimo mozemo ga editovati unaprijediti i update napraviti.

Graficki je bolji od YVD-a i kada mu se dodaju ove sitnice kao banlista i jos pokoja opcija sto fali bice bolji u potpunosti. Sto se tice KCVDS-a to je bitka sa vremenom. Naravno da je tesko pobijediti sistem koji ima preko 200000 igraca i koji ima grafiku za 10.

1, Kvalitet grafike.

JP sad kada bude nova verzija imace kvalitet karata jako dobar pa vise nece biti problem sto su mnogi zvali "kcvds ima puno vece karte". sada ce i JP imati velike karte. Kada je tesko grafiku pobijediti ide se na detalje. U ovom slucaju JP je napravio korak naprijed jer anime izgled karata je puno bolji za online igru gdje svakako effekat i svi podaci karte pisu na odvojenom mjestu od karte, a svakako najbitnije stavke kao level, attribute, atk i def su opet na karti radi lakseg igranja. To je po meni jako fina stvar sto se tice grafickog izgleda karata online.

2, Brzina i smetnje.

Jedna od bitnih stavki jeste brzina igre. KCVDS znamo ima poteskoca kada su upitanju korisnici sa ne toliko velikom brzinom interneta a i problem se javlja kada vam je racunar opterecen odnosno kada imate youtube i poneku forum stranicu u browseru i mozda neki jos program kao torrent i tako to aktivno, da ne pricam MSN i hamachi. I kada imate super brzi racunar onaj protiv koga igrate moze da ima losu konekciju ili spor racunar tako da ce se i vama sve prikazivati sporo od njega sto dolazi. Sve u svemu KCVDS ima problema oko konekcije i laggova odnosno kada vam slika zaledi skroz ili na neko vrijeme. Takodjer tu su problemi kada oboje pokusavate kliknuti na graveyard ili protivnik je kliknuo na deck a vi u isto vrijeme na grave i onda nastaje haos u flash animaciji, sve se poremeti. Nekad vas to dovodi do toga da cak morate manuelno igrati odnosno tipkati sve u chatu sto radite. Server i guzva je najteza, kada se to desi nista ne mozete raditi. Cak ponekad Kaiba mora ukinuti konekciju na server radi regulisanja bandwidth-a.

JP ima brz odziv jer je jednostavan a i konekcija mu je bazirana na cistoj IP to IP vezi. Nema server koji moze da zabusava i pravi problem. Laggovi se ne desavaju, bar meni nisu nikad. Konekcija puca samo kada se nekome prekine veza sa internetom sto nije toliko cesta pojava. Prakticno slabo cete imati problema sa brzinom i konekcijom u JP. Moze Hamachi IP kao i KCVDS.

3. Turniri i cheat.

KCVDS ima problema sa hakerima. postoji cheat koji nije ugasen sa novim updateom kcvds-a. I dalje se ce ljudi zaliti na to ko koristi cheat a ko ne. Bice problema oko turnira i ratova jer ce biti opet onih koji rijetko da gube Very Happy
Jednostavnim klikom vidite komplet deck protivnika, vidite mu karte u ruci, znate sta ima facedown i tako dalje. Igraci ce htjeti fer duele tako da ce im JP ostati kao dobra opcija prilikom turnira. Naravno JP trenutno nema hackova a posto je kcvds glavna meta uvijek JP slabo da ce imati tih problema bar ne u skoroj buducnosti.

4. UPDATE.

KCVDS se update-uje slabo. uvijek kasni. rijetki su trenuci u historiji tog sistema da sve karte su raspolozive kao sto je slucaj sada ili bar priblizno. Ovo sto sada vidite je samo kamuflaza. Svi sad velicaju kaibu sto je update-ovao a prije par dana svi su skoro igrali nesto drugo osim KCVDS jer nije bilo karata. Kaiba sve slabije update-uje sto ide u prilog JP-u. Trenutna situacija jeste da je update jos uvijek svijez da sad je samurai-manija. 90% ljudi na kcvd-u je jedva cekalo da poigra sa tim samurajima jer mjesecima samo citaju clanke o njima i prate ycs Very Happy

Ovo je kljucna stvar za JP da bude bolji. Ako se update-uje do poslednje karte sto je izasla, kako tcg tako i ocg onda ce KCVDS imati problema. Nece ih imati ako bude stalno update-ovan ali to se nece desiti kao sto se nije desilo ni godinama prije. kad je 1.16 priv puta izasao i zaigralo se sa Synchro monsterima to je bio hit. naravno prije toga se igrao JP i tamo se ucilo sve i Gale-u i Krebons-u jer se mjesecima cekalo na update Very Happy naravno kada je update stigao Gale i Brionac su bili vec limitovani Very Happy i naravno situacija je ista i sada nemojte da vas sada ovaj update zavarava. Gateway je sada limitovan i nikada kcvds korisnici nece znati kako je to izgledalo sa 3x Gateway u legendary packu.

Sada je prilika da JP uvede Exceed monstere sto jos dugo nece izaci na KCVDS. takodjer kaiba uvijek ima obicaj nakon velikog update-a da dobro odmori, a to su mjeseci i mjeseci. da nije tog hakera bilo koji je na kraju blokirao sobe za duele ko zna kada bi dobili ovaj update. Extreme Victory i Generation Force ce se dugo cekati ali ne ako JP bude brzi puno brzi po tom pitanju, toliko brz da se recimo vec sada dodaju Exceed karte i pocne igra sa njima cim pocnu prve epizode Zexal-a kada bude i njihova upotrebljivost pokazana.


5. Tag duels.

Ovo se mora planirati u buducnosti isto kao sto i Change of heart opcija. Razlog je sto je kaiba pomenuo da ce uvesti tag duele odnosno da fituje sliku na 4 field-a i da konektuje 4 igraca odjednom. To se mora desiti i na JP naravno ne u skoroj buducnosti ali da bude u planu jer takmiciti se sa najboljima znaci imati vise od njih a nikako manje Very Happy


Da sumiramo ovo gore, samo karte karte i karte. Funkcije vremenom dodavati i poboljsavati i KCVDS ce vec imati problema. Ako se uspije dovesti do nivoa da se JP i KCVDS igraju ravnopravno malo ovaj malo onaj to ce biti veliki uspijeh.
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySun 10 Apr 2011 - 7:30

Amy Cool wrote:
@blue neca: na linku ispod ti je Uputstvo sta da radis od pocetka do startanja tvoj duela s nekim.

http://www.mediafire.com/?dsvja5sov2nxzjv
hvala Very Happy i procitao sam guide fino si ga sastavila Very Happy
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyWed 20 Apr 2011 - 20:24

Napravljeni limiti za Deck, Extra i Side (40-60,15,15). Smile
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyWed 20 Apr 2011 - 21:38

Ima i side decking u toku match-a bez izlaska <--- ITS JUST TOO PRO ^^
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyWed 20 Apr 2011 - 22:19

Banliste su GOTOVE!

Ima par nedostataka, poput dodavanja limitovanih karata u Side, ali i to će se rešiti. xD

EDIT: Evo i jednog novog dodatka:


Spoiler:
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyThu 21 Apr 2011 - 10:11

Prejako, svaka chast za ovo...

btw, stavi mirror i solomona u main Razz MOzhesh i Common of Charity probati Smile
MOzhda i techati par KM Guardiana lol
Back to top Go down
AnyOne813
Rare Duelist
Rare Duelist
AnyOne813


Posts : 571
Join date : 2011-04-13
Age : 26

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyThu 21 Apr 2011 - 11:25

lol glupo pitanje ali kako da obrisem kartu iz deck i kad cete dodati slike?
Super vam je ovo samo tako nastavite Very Happy
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyThu 21 Apr 2011 - 13:55

Allex wrote:
Prejako, svaka chast za ovo...

btw, stavi mirror i solomona u main Razz MOzhesh i Common of Charity probati Smile
MOzhda i techati par KM Guardiana lol

lol, ovo je J_BYYX napravio SS, ja zapravo nemam najnoviji build. xD

@Any1: Ispod "File" imaš red ikonica. Na kraju tog reda je jedan kofer (žuti xD), to Remove opcija.
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyThu 21 Apr 2011 - 16:03

e hde da skinem taj update ako ima negde za main side i deck ogranicenja i ban listu......?
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyThu 21 Apr 2011 - 17:33

Nije još gotovo. xD
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyThu 21 Apr 2011 - 17:37

JoXa wrote:
Nije još gotovo. xD
vazi aj javi kad bude...... Very Happy
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyMon 25 Apr 2011 - 13:47

J_Project - here we go again. - Page 12 45_no.39aspiringemperorhope

Evo mog krajnje jadnog pokušaja. xD
Back to top Go down
AnyOne813
Rare Duelist
Rare Duelist
AnyOne813


Posts : 571
Join date : 2011-04-13
Age : 26

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyMon 25 Apr 2011 - 18:27

lvl izgleda kao obican oni zapravo nemaju lvl....Ali je supre Very Happy

Edit: Kad ce Update i ima neki bug prilikom uctiavanja


Last edited by AnyOne813 on Mon 25 Apr 2011 - 18:37; edited 1 time in total
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyMon 25 Apr 2011 - 18:35

O.o Kako ti to misliš? Oni nemaju level, ali imaju Rank (aka crne zvezdice).

Hvala, btw. Smile


EDIT: Verovatno ćemo sa ovim templateom da odradimo Exceed karte.

J_Project - here we go again. - Page 12 45_card-dsynchro80
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyFri 29 Apr 2011 - 18:49

OK, ima još jako malo do kraja.

Ja čekam slike TCG ekskluziva (EXVC), a J_BYYX se bavi bugovima, proveravanjem OCG liste i banliste.

Očekujte neki video kada sve bude gotovo. Smile
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptySun 1 May 2011 - 14:36

Izašlo je.

Download na prvoj stranici ove teme (Google Code).

Za sada nema Stackova (za overlay monstere), izaći će uskoro.

I sve OCG karte su tamo, samo još nedostaju slike za EXVC ekskluzive.

Veliko hvala svima koji su pomogli. Smile
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 EmptyMon 2 May 2011 - 11:51

e a pitanje sto nema instal nego samo fakticki ga ubacim u c/ particiju????
i sto su se izgubile slike karata???? ili ja nesto nisam dobro odradio skinuo sam 0.2 beta ako je to to?
Back to top Go down
Sponsored content





J_Project - here we go again. - Page 12 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 12 Empty

Back to top Go down
 
J_Project - here we go again.
Back to top 
Page 12 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: