Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks

Go down 
+7
blue neca
sanjin the magician
verymostpersona
JoXa
RafaeL
Tolmy
Choko Smoky
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyMon 24 Jan 2011 - 20:36

RafaeL wrote:
juce sam igrao 2 puta protiv macra....lol,em su obojica bili noob-ovi (jedan mi aktiwira tt na gorza.drugi ne zna sta je prioritet) em mi swe zajedno nisu skinulu 3k,a spustilu swoj macro junk....doduse ja sam igrao virus deck koji je ne zavisan od groblja (ako izuzemo dad-a)......
mozda je smoki igrao xDDDDD
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyMon 24 Jan 2011 - 20:41

wrlo moguce,tu su negde na istom mentalnom niwou...xD
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyMon 24 Jan 2011 - 20:43

ne,to ne....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 16:58

1. govirm zato sto svi samo kopirate jedni druge po pitanju deka ovde niko barem do sad osim jednog tipa zaboravio sam nik nije skolpio dek a da nije 500.000-ti da igra gk-e sada ili masine pre mesec-mesec i po i sem toga svi igrate na isti fazon.....zato i govorim....
2.nema veze sa macro cosmosom ali ni pre pomenuti gk-i nemaju veze sa macro cosmosom pa sam morao malo da spamujem....jbg sorry......-_-'
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 17:12

blue neca wrote:
1. govirm zato sto svi samo kopirate jedni druge po pitanju deka ovde niko barem do sad osim jednog tipa zaboravio sam nik nije skolpio dek a da nije 500.000-ti da igra gk-e sada ili masine pre mesec-mesec i po i sem toga svi igrate na isti fazon.....zato i govorim....
2.nema veze sa macro cosmosom ali ni pre pomenuti gk-i nemaju veze sa macro cosmosom pa sam morao malo da spamujem....jbg sorry......-_-'


Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 HeresyStamp


Kako možeš da kažeš da "svi mi ovde kopiramo jedni druge"?
Znaš po kom principu rade ovakve kartične igre? O.o
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 17:43

Ljudi igraju svasta...

Inace, Macro & Hino su bolestina.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 20:48

blue neca wrote:
1. govirm zato sto svi samo kopirate jedni druge po pitanju deka ovde niko barem do sad osim jednog tipa zaboravio sam nik nije skolpio dek a da nije 500.000-ti da igra gk-e sada ili masine pre mesec-mesec i po i sem toga svi igrate na isti fazon.....zato i govorim....
2.nema veze sa macro cosmosom ali ni pre pomenuti gk-i nemaju veze sa macro cosmosom pa sam morao malo da spamujem....jbg sorry......-_-'



kad budes naprawio 2 decka kao sto sam ja naprawio 122 mozes da mi se jawish do tad ili imenuj kome se obracas il ne pricaj gluposti !!! hvala lepo.......
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 22:01

To sa yamatom zaista valja...isprobao!
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 22:11

hino je po meni bolji,u principu dobijash match ako ga odigras pametno....ima i onaj spell zaborawio sam ime,koje spirit monsteru daje da bushi kroz odbranu tako da u principu ako nije ryko tebi prolazi efekat (il neki trap da ga spreci,mada narawo,hino se odigrava kad si bezbedan od trap-ova jelte Smile) zaborawio sam mu ime...
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyTue 25 Jan 2011 - 22:22

Ma za busenje uzmes fairy meteor crush eventualno big bang shot... a hino je extra,najvise kada igras macro hino deckom...sve sto protivnik odbaci,ode van igre automatski...cool
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyWed 26 Jan 2011 - 23:10

obrisan post za tvoje dobro...
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyWed 26 Jan 2011 - 23:16

ja ne zanm sta sam poustovao i gde ali nije nibitno i da znam kako funkcionisu kartaske igre jer YGO igam vec 11 godina ne terbate vi ovde dami govorite kako se igra.....bez uvrede.......I Rafael nemoram da pravim dekove ko ti jer me ne zanima kakve ti dekove pravis do pre par godina sam bio odnosno do pre 3-4 godine sam bio aktivni igrac i sklapao sam dekove(odlicne naravno) tako da sad se i ne trudim da sklopim dek da bi nadmasio tbe ili illusiona ili nekog drugog jer me boli uvo za to.......e da i smoky sori za spam ali jbg......
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyWed 26 Jan 2011 - 23:31

@ jaden : ko je sta napisao ? lol
@ neco : true,ne morash,al nemoj meni prodavati te price kako mi owde kopiramo jedni druge,to MOZDA rade mladji clanovi foruma (da ne kazem ne iskusniji),al ono sto sam siguran je da niko od ljudi koji owo igraju da tako kazem ozbiljno (koliko se moze nasa ygo scena nazwati ozbiljnom) nije nista kopirao niti ce !!!!!!!! prema tome,ne genralizuj stwari,posebno ne oko owoga,nego nawedi konkretno imena jer owde niko ne kopira nikog da ja znam,a mogu reci da se smatram upucenim u situaciju !!!!!!!
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyWed 26 Jan 2011 - 23:35

ma mislim uopsteno covece kapiras 1 igra masine onda svi igraju masine,ew ti sad izasao marik dek svi igraju gk......a za vas iskusnije i ne zanm jer ne znam ko je iskusniji igrac naravno cuo sam za tebe i ill-a al za druge ne zanm ko su.....i naravno da se odnosi na klinje i begginere po pitanju kopiranja jer ako ima barem 10 ozbiljnih igraca koji igraju ko ti ja ill i ostali mislim na vreme koje igramo u stvari ne zanm za vas ali za sebe znam.......jos jednom sori za spam......
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyWed 26 Jan 2011 - 23:39

pa narawno da pocetnici kopiraju sta radi,to je standardna prica !!!! a sto se masina tice da,uprawu si,samo msm da to i nie toliko zato sto neko gotiwi da igra taj deck,nego je generalno jeftin,solidno radi i lako ga je nabawiti pa ono kao,sto da ne.....i te gk-ove niko nebi igrao da nie stigao jbni recruter.....ne verovatno koliko je jedna karta od prosecnog napravila tier 1 deck....
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyWed 26 Jan 2011 - 23:46

pa realno mada pazi masine su ok,nije da ih gotivim nesto preterano ali ono okej su mi za igru a kazem vec gk-e sam igrao pa nisam siguran staio sam pre 5 godina a mozda i vise ali to za regrutera si u pravu gk-i su mi omiljene karte u yugioh-u......tako da o5 po meni i gk-i su super ma i vise od super karata za igu nekako su zabavni.......i cool..... Very Happy
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 12:41

"brt RAfaele ja igram ygo vec 11 god i ne uci me molim te kako cu i koej dekove da sklapam ja sam medju privima u srbiji koji su poceli da igraju ygo......tako da ti tisina....."


da odgoworim na owo.... ti igrash 11 godina,ja 3-4 online + 4 turnira rl,a ti i dalje nista ne znas o igri,tako da dzaba ti swih tih 11 godina !!!!!! widim 18 godina,igras od 10-te,mogu misliti kolika ti je igracke zrelost bila u to doba....bole me q kako ces shwatiti,ali moje znanje i twoje o swemu ygo related je neupordewio,jer chak i sa 11 godina igranja (pod uslovom da stwarno toliko igras) za tebe niko zhiw nije chuo,dok sam ja eto za 3-4 turnira uspeo da postanem poznat swim nasim najboljim igracima i da dobijem mnogo komplimenta i za swoje znanje (pa i od wlasnika zmaja) i o skill-u,tako da razmisli dva puta pre nego sto napises ovako bezobrazan post........ps.ja tebe ne mogu nauciti i da zelim,nisam dovoljno strucan da pomognem takvima,priznajem !!!!!!
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 12:45

ma ja nisam igaro u crnom ili c22 to vreme dok sam zaist aigrao tih 11 god igrao sam u white dragonu......koji je sad na zalost zatvoren.......odakle si usput iskopao ovaj moj post zar ga jaden nije obrisao??????
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 12:47

Obrisao ali chovek lepo trazio Smile
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 12:48

imam skrivene moci.....jeste bio obrisan,al jbg nadje se i posle toga !!! gde god da si igrao,ne odgowaraj tako bezobrazno,nisam is3opwan i ne msm da sam naj naj ,ali pouzdano znam da meni samo 3-4 ljudi na nasoj sceni moze reci da cutim kad je u pitanju ygo kao i da mi prica o deck building-u,a ti swakako ne pripadas toj ekipi tako da bi te najljubaznije zamolio da ne komentarises nesto sta ne znas i za sta nisi strucan........nebi te wise zadrzavao,d o widjenja...
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 12:57

hvala na vasem vremenu i razumevanju,pozvace vas moj advokat do videnja.....p.s. nisam ni rekako da si istripovan covece.....samo sam trazio da mi ne solite pamet o ygo igri jer nekad ljudi postanu jako dosadni.......
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 14:31

Stvar je u tome sto si ti nastupio u fazonu kako svi kopiraju jedni druge i kada izadje neka nova stvar svi igraju to, kao da su svi na ygo sceni nekakvi kretencici bez grama mozga koji se samo vode za necim sto je trenutno popularno. A tako stvari ne stoje.
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 15:07

a ja mislio da smo zavrsili sa tim kad ew ga o5 isto aj citaj malo sta sam pisao....gore ili ako ti je lakse na strani br. 3.........
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 15:18

Mislis na to kako 3-4 godine nisi aktivni igrac ali i dalje imas potrebu da komentarises trenutnu scenu? XD
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 EmptyThu 27 Jan 2011 - 15:25

da
Back to top Go down
Sponsored content





Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Macro cosmos
» Malefic Fissure
» Forbidden Lance vs Dimensional Fissure
» Macro Cosmos C.H.A.R.G.E.D.
» Macro Cosmos help

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: