Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks

Go down 
+7
blue neca
sanjin the magician
verymostpersona
JoXa
RafaeL
Tolmy
Choko Smoky
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 9:30

Diskusija za sve Macro Cosmos/Dimensional Fissure deckove,kao npr. Macro Monarch,Dimensional Eatos,Dimensional Barbaros,D.D. Flood,D.D. OTK.....
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 9:48

Deck se vraca u igru,verovatno je to zbog keepera,i slicnih smorova...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 9:49

game 1 EVENTUALNO moze da dobije na prepad,game 2/3 sajd,gg...i kao sto rekoh,to se u swetu wise i ne igra,mada da,ima par ljudi koji drze u sajdu 1-2,al deck ko deck je mrtaw !
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 9:52

Meni se, iskreno najviše sviđaju Dimensiobal Eatos i Yamata Macro. DE je jasan, ali Yamata je jednostavno previše cool. :L

Znači, D.D. Scout Plane ili/i Survivor, onda to tribute u Yamata-u, i možeš da dobiješ maksimalno +5! Vraća se Yamata u ruku, ali se vraćaju u D.D. monsteri Wink Very Happy
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 9:58

ja imam neki d.d deck sto sam dobio odavno(nije isti kao structure deck de)
uglavnom su cudovista d.d warr,warr lady,assiailant,scout plane...
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 10:00

Pa da,to je standard remove from play deck xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 10:01

Pa da,to je standard remove from play deck xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 10:10

RafaeL wrote:
game 1 EVENTUALNO moze da dobije na prepad,game 2/3 sajd,gg...i kao sto rekoh,to se u swetu wise i ne igra,mada da,ima par ljudi koji drze u sajdu 1-2,al deck ko deck je mrtaw !

Burazeru,posteno,epic si igras i razumes se u igru i sve to,to ne moze niko da kaze da nije tacno.

ALI jednu stvar ne razumes.

Ni jedan,NI JEDAN JEDINI deck nije mrtav dok ga ban lista ne onesposobi.

Macro unistava grob,sto je osnova polovine danasnjih deckova.

Brate,side deck protiv macroa se zasniva na Consecrated Light i na Imperial Iron Wall. Pa jel ces da sjebes side deck prostor na 2/3 Iron Walla koja cu inace da unistim sa MST?! Jedino Consecrated Light pretstavlja problem. Neutral

Deck je malo prespor,istina je,ali i ne mora da bude brz. Svi stall deckovi su spori XD

Da li si uopste ikada igrao BILO KOJI macro deck? Sad
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 10:19

Real Smoky wrote:
RafaeL wrote:
game 1 EVENTUALNO moze da dobije na prepad,game 2/3 sajd,gg...i kao sto rekoh,to se u swetu wise i ne igra,mada da,ima par ljudi koji drze u sajdu 1-2,al deck ko deck je mrtaw !

Burazeru,posteno,epic si igras i razumes se u igru i sve to,to ne moze niko da kaze da nije tacno.

ALI jednu stvar ne razumes.

Ni jedan,NI JEDAN JEDINI deck nije mrtav dok ga ban lista ne onesposobi.

Macro unistava grob,sto je osnova polovine danasnjih deckova.

Brate,side deck protiv macroa se zasniva na Consecrated Light i na Imperial Iron Wall. Pa jel ces da sjebes side deck prostor na 2/3 Iron Walla koja cu inace da unistim sa MST?! Jedino Consecrated Light pretstavlja problem. Neutral

Deck je malo prespor,istina je,ali i ne mora da bude brz. Svi stall deckovi su spori XD

Da li si uopste ikada igrao BILO KOJI macro deck? Sad


side protiw macro-a ????????? da li ti bote shwatash da to danas NIKO U SWETU ne igra !!!!!!!!!!!! a swako ima 2 mst-a,tornada,trunade...a o "extra ubicama" poput icarusa,ryko-a itd...da ne pricam !!!!!!!! macro nikad nie bio kompetativan deck,igrao sam macro synchro (probaj da ukapiras da jeste moguce molim te) i eatosima,i nie lose radio priznajem,cak sam i turnir digao,al to gowno danas NE MOZE !!!!!!!! da radi,niti ce ikada wise moci.....END
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 10:21

Kada sam ja igrao prvi turnir u c22,bilo je to different dimension...imao sam d.d.survivor x 3, dimensional fissure x 2 i ostalo su bili spellcasteri sa 1900 atk,tad mi je omiljeni kombo bio:

d.d.survivor
dimensional fissure
spellcaster na polju
magical dimension
i spellcaster u ruci

zrtvujem d.d.survivor efektom dimenzije,udje spellcaster,unistim protivniku monstera efektom dimenzije,survivor se vrati...free summon
i to sve jos mogu cak i u protivnikovom potezu...........
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 11:54

U vezi one Yamata varijante... jesi probavao Hino-kagu-tsuchija ? On ako napadne, to je smrt. Protivnik se nece izvuci.

Sto se tice Sajda, ja sajdam Malevolent Catastrophe, posto je kompatibilan i protiv Six Samuraja.
I 2 MST-a, naravno.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 19:23

sanjin the magician wrote:
U vezi one Yamata varijante... jesi probavao Hino-kagu-tsuchija ? On ako napadne, to je smrt. Protivnik se nece izvuci.

Sto se tice Sajda, ja sajdam Malevolent Catastrophe, posto je kompatibilan i protiv Six Samuraja.
I 2 MST-a, naravno.


imao sam hino deck pretrosli format chini mi se....bio je for fun,al chini mi se upotrebljiv,probacu sad da ga napravim opet Very Happy
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 21:43

provalio sam da kad su izasle masine da su digle porilicnu prasinu u yugiou barem u srbiji onda su izasli gk-ovi i masine su otisle u 3 lepe ***** ******** i sad se svi przite na gk-e koje sam ja igrao u fazonu pre 5 godina jesu super karte i sve to stoji al ljudi dajte ne lupajte gluposti vise sa tim gk-ovima......sledeci je dragunity pa su i gk-i cao cim dragunity izadje u prodaju tako da mislim da kapirate........
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptySun 23 Jan 2011 - 22:15

blue neca wrote:
provalio sam da kad su izasle masine da su digle porilicnu prasinu u yugiou barem u srbiji onda su izasli gk-ovi i masine su otisle u 3 lepe ***** ******** i sad se svi przite na gk-e koje sam ja igrao u fazonu pre 5 godina jesu super karte i sve to stoji al ljudi dajte ne lupajte gluposti vise sa tim gk-ovima......sledeci je dragunity pa su i gk-i cao cim dragunity izadje u prodaju tako da mislim da kapirate........

Hajde,molim te,objasni mi dve stvari:

1) zasto govoris nesto sto svi znaju? Oo
2) kakve,iole normalne,veze to ima veze sa Macro deckovima?!

Promasio si topic. XDDD
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 0:03

lolololol
Machine are not dead ! XD

videcete na sledecem turniru muhahaha
samo da zavrshim ovaj deck
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 8:35

Machine su jake,ali gagdeti smaraju,ja pravim nesto sa machinama,al dobro,da ne otkrivam
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 9:26

Tolmy wrote:
Machine su jake,ali gagdeti smaraju,ja pravim nesto sa machinama,al dobro,da ne otkrivam


jinzo otk........sa mashinama bash i nemas neki izbor
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 9:47

ima,al da ne otkrivam...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 13:28

pure machina > jinzo otk !
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 13:37

ne,to ne pravim.... al sam mislio... bice to iznenadjenje,al bas,jer ja ovim deckom nikad nisam igrao,pa malo da se aktiviram.... vec sam ga sastavio,cuvam za winter nats... ali bice iznenadjujuce..
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 13:45

salvo machina?
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 13:50

Jok,nema veze uopste sa standard machinama,cak ni deck se ne sastoji od preteranog dela machina,mada 80 posto... bice to iznenadjenje... sastavljen je vec,sadrzi i synchro karte...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
fortress master
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
fortress master


Posts : 1133
Join date : 2010-12-07
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 14:28

Tolmy molim te cuti,samo nas stavljas na muke xD
Cudi me da nisu spellcasteri,sta ti bi? scratch
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 20:21

juce sam igrao 2 puta protiv macra....lol,em su obojica bili noob-ovi (jedan mi aktiwira tt na gorza.drugi ne zna sta je prioritet) em mi swe zajedno nisu skinulu 3k,a spustilu swoj macro junk....doduse ja sam igrao virus deck koji je ne zavisan od groblja (ako izuzemo dad-a)......
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks EmptyMon 24 Jan 2011 - 20:30

fortress master wrote:
Tolmy molim te cuti,samo nas stavljas na muke xD
Cudi me da nisu spellcasteri,sta ti bi? scratch
to se i ja pitam...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Sponsored content





Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty
PostSubject: Re: Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks   Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks Empty

Back to top Go down
 
Macro Cosmos/Dimensional Fissure Decks
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Macro cosmos
» Malefic Fissure
» Dimensional Fissure VS Union monsters (?)
» Macro Cosmos C.H.A.R.G.E.D.
» Macro Cosmos help

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: