Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 YU-GI-OH! SEZONE

Go down 
+19
SO/MI
fleshevixd
Bokisa
girugamesh
SaberVaultSvperstar
Aginor
strahinja6raicevic
Admin
The Stig
venommourne
fortress master
ningen
SsS
verymostpersona
assante
Banowic
Choko Smoky
Hyozanryu
Tolmy
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyMon 31 Jan 2011 - 12:11

lol,u pravu ste
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:25

Bas sam pre neki dan imao prilike da na ultri pogledam 5ds...
Onaj sa plavom kosom isti kaiba (po ponasanju).
Njega i Yuseija poslao na misiju neki lik isti Pegaz. Suspect
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:29

A,lice,Jack Attlas i Yusei su cool likovi, a poslao ih je valjda Rex Goodwin... i kako ti se cini serija?
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:32

samo sto je jack glup...kaiba je bio pametan,a ovaj jack samo srlja i dere se...ali mi je bas zato najbolji
Back to top Go down
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:33

Tolmy wrote:
A,lice,Jack Attlas i Yusei su cool likovi, a poslao ih je valjda Rex Goodwin... i kako ti se cini serija?

Nezanimljivo... Prva sezona je sezona nad sezonama farao
Back to top Go down
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:36

verymostpersona wrote:
samo sto je jack glup...kaiba je bio pametan,a ovaj jack samo srlja i dere se...ali mi je bas zato najbolji

E, to jeste... Ovaj pegaz-rex prica sa yuseijem o sudbini, spasavanju sveta, a jack u sebi misli "kakvo gubljenje vremena" Laughing
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:37

assante wrote:
Tolmy wrote:
A,lice,Jack Attlas i Yusei su cool likovi, a poslao ih je valjda Rex Goodwin... i kako ti se cini serija?

Nezanimljivo... Prva sezona je sezona nad sezonama farao
jel znas da na happy tv ima 5ds svakog dana, ima u 10.30h radnim i 11.30h vikendom...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:41

assante wrote:
verymostpersona wrote:
samo sto je jack glup...kaiba je bio pametan,a ovaj jack samo srlja i dere se...ali mi je bas zato najbolji

E, to jeste... Ovaj pegaz-rex prica sa yuseijem o sudbini, spasavanju sveta, a jack u sebi misli "kakvo gubljenje vremena" Laughing

ma meni je najjaci u onim novijim epizodama samo se dere "I AM JACK ATLAS!!!" jos kako se japanci deru DZAK ATARAS!!! i onda krene sve na silu da radi
Back to top Go down
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:43

verymostpersona wrote:
assante wrote:
verymostpersona wrote:
samo sto je jack glup...kaiba je bio pametan,a ovaj jack samo srlja i dere se...ali mi je bas zato najbolji

E, to jeste... Ovaj pegaz-rex prica sa yuseijem o sudbini, spasavanju sveta, a jack u sebi misli "kakvo gubljenje vremena" Laughing

ma meni je najjaci u onim novijim epizodama samo se dere "I AM JACK ATLAS!!!" jos kako se japanci deru DZAK ATARAS!!! i onda krene sve na silu da radi

Pa da, tvrdoglavi kolerik. Takvi likovi su mi najjaci Very Happy
Back to top Go down
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:45

Tolmy wrote:
assante wrote:
Tolmy wrote:
A,lice,Jack Attlas i Yusei su cool likovi, a poslao ih je valjda Rex Goodwin... i kako ti se cini serija?

Nezanimljivo... Prva sezona je sezona nad sezonama farao
jel znas da na happy tv ima 5ds svakog dana, ima u 10.30h radnim i 11.30h vikendom...

Jbg, happy nemam memorisan na tv-u, a mrzi me da ga trazim zbog 5ds-a king
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:50

nema potrebe ako imas ultra tv, na happy su sve reprize prve sezone,sad su kod 8 epizode...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:53

Ma najbolje mi je kad skinem celu sezonu neke serije i odgledam ko covek Cool
A ne da cekam kao nekad grad borbe na rts-u.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 20:58

Tu imas pravo
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 21:05

Tolmy wrote:
Tu imas pravo

Naravno da imam pravo. Sad imamo double spam lol!
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 21:07

Ma dobro,nego,vidim da si pogledao 5ds,jel to bilo skoro ili... video si sta je pisalo u kuriru,zar ne?
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
assante
Common Duelist
Common Duelist
assante


Posts : 200
Join date : 2010-12-17

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 21:12

5ds malo odgledao prosle nedelje, jack jedini obecava. Citao sam kurir, kazu pogubno utice na nasu finu i neiskvarenu omladinu Laughing
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 1 Feb 2011 - 21:16

assante wrote:
5ds malo odgledao prosle nedelje, jack jedini obecava. Citao sam kurir, kazu pogubno utice na nasu finu i neiskvarenu omladinu Laughing
wow,jeste jack cool... a omladina je tako fina... lol
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
venommourne
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 195
Join date : 2011-08-05

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptySat 6 Aug 2011 - 0:59

najbolja sezona ikada je ona kada yugi dolazo u battle city i one borbe na cepelinu,odlicno Smile
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptySat 6 Aug 2011 - 3:18

To je druga sezona
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyMon 26 Sep 2011 - 20:46

Ok posto nema teme za ovo onda cu ovde.
smarao me je yohan da dam drugu sansu zexal-u da gledam i rekao mi je da pogledam zadnju epizodu koja je izasla tojest 24. jer ima "pro" duel.

I tada pomislih u sebi da svarno nisam bio fer i da sam odmah osudio kakva ce biti anima posle samo 1 odgledane epizode, i da netreba da sudim mangi po koricama (da, sada poslovica kaze manga umesto knjige; deal with it!) i da ce mozda biti stvarno nesto originalno i dobro.

Ali...
Spoiler:

Voleo bih da sam screenshotovao sliku koja se desila 1 min. pre ove ali nije za decu ispod 18 pa nebih da me vode u CZ zbog pokusaja... necega...

On topic: Super Sayan ripoff garbage ftl (ne, nije ftl drive /faceslap)
negledam vise nista od ovog sranja osim ako glavni lik neumire veoma uzasnom smrcu. (tipa last duel jer je glavni lik dobio sidu iz DD posle ove epizode Neutral ) i nista me drugo nezanima.

Toliko od mene.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyMon 26 Sep 2011 - 21:02

mislim da je vreme da se napravi serijal gde ce neki naucnik da kroz time capsule izvuce yamija i yugija i da onda daju spinoff sa nekim novim monsterima svetloplave/crvene/braon boje (jer su sve ostale boje pretty much iskoristili za nesto) koji ce da rade zasnovani na kombinaciji svih monstera ikad odstampanih

normal
effect
ritual
fusion
synchro
exceed

znaci prosto i jednostavno neka mehanika contact spajanja svih starih monstera jer nista novo ja mislim vise ne mogu ni da izmisle.

tipa stardust + utopia . . . . gyzarus + demise

( a yugi moze da bude i neki bionicki robot, da mu je samo glava tu a da ostatak bude robotski pa kao duel jetpackovima... )


I mislim da sam upravo izrekao najbolju mogucu ideju za yugioh anime, da.
tvrdim
odgovorno...


...
























...


(ko se ne slaze b&)
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
SsS
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
SsS


Posts : 1085
Join date : 2010-11-26
Age : 25
Location : Beocin

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 27 Sep 2011 - 14:15

to za vreme jeste dobro ali ne i ono za yugija Wink

meni se moj Fury svidja monster cards i jesu crvene pa mi odgovaraali bih neku bolju tematiku ako neko ima predlog dva prsta gore salim se samo neka napise u temi Yu-Gi-Oh! Fury
Back to top Go down
https://www.facebook.com/
venommourne
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 195
Join date : 2011-08-05

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyTue 27 Sep 2011 - 17:53

gledam trenutno GX,zavrsio naravno yu gi oh,u sustini sve se ponavlja,a cilj je naravno promovisanje igre i prodaja karti,prvi yu gi oh serijal je bio odlican,i prica i sve i nakon toga sve mi je sranje.mislim da je stig ga nabo.mislim slika je idi u kurac.
Back to top Go down
strahinja6raicevic
Common Duelist
Common Duelist
strahinja6raicevic


Posts : 158
Join date : 2011-11-06
Age : 26
Location : Kragujevac

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyThu 17 Nov 2011 - 19:21

nzm, ja bih najvise voleo da u nekom od buducih serijala budu svi najjaci likovi iz proslih serijala Very Happy

npr. yugi,yaden,yusei i ostali .... msm da bih tad bilo najbolje Very Happy
ali recimo da sad je jugi odrastao ima oko 20-25 godina , isto tako i Yaden mislim da bih to bio najbolji serijal do sada, ali ne da se svi oni kao ono vrate kroz vreme nego svi normalno da se okupe i da jos ovi izmisle neke zloce i da se svi tako bore po ceo dan Smile

lol!
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 EmptyThu 17 Nov 2011 - 21:25

Realno, Yugi je bio leš u vreme kad je Yusei k...k...k...harao, tako da I don't see that happening.
Back to top Go down
Sponsored content





YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
YU-GI-OH! SEZONE
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Anime / Crtani Film-
Jump to: