Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 YU-GI-OH! SEZONE

Go down 
+19
SO/MI
fleshevixd
Bokisa
girugamesh
SaberVaultSvperstar
Aginor
strahinja6raicevic
Admin
The Stig
venommourne
fortress master
ningen
SsS
verymostpersona
assante
Banowic
Choko Smoky
Hyozanryu
Tolmy
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
strahinja6raicevic
Common Duelist
Common Duelist
strahinja6raicevic


Posts : 158
Join date : 2011-11-06
Age : 26
Location : Kragujevac

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptyFri 18 Nov 2011 - 22:47

ljudi jer moze neko da mi objasni sta se desilo sa yugi-jem posle borbe protiv duha iz zagonetke Neutral

nije mi jasno kako se on opet stvorio u gx-u i borio sa jadenom.... sta se desilo sa njim posle svega toga Neutral
Back to top Go down
Aginor
Moderator
Aginor


Posts : 4050
Join date : 2011-09-10
Age : 31
Location : Kambodža

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 19 Nov 2011 - 0:07

svašta
Back to top Go down
SaberVaultSvperstar
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SaberVaultSvperstar


Posts : 5058
Join date : 2011-06-01
Location : 's all relative!

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:46

strahinja6raicevic wrote:
ljudi jer moze neko da mi objasni sta se desilo sa yugi-jem posle borbe protiv duha iz zagonetke Neutral

nije mi jasno kako se on opet stvorio u gx-u i borio sa jadenom.... sta se desilo sa njim posle svega toga Neutral


kad se borio sa Jadenom?
Back to top Go down
strahinja6raicevic
Common Duelist
Common Duelist
strahinja6raicevic


Posts : 158
Join date : 2011-11-06
Age : 26
Location : Kragujevac

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 19 Nov 2011 - 12:45

pa gledao sam na net-u neke epizode gx-a na kojima su se borili yugi i jaden Smile

evo ti link http://www.goodanime.net/yu-gi-oh-gx-episode-180
Back to top Go down
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 19 Nov 2011 - 16:42

Radnja u GX je smještena 10 godina nakon Yu-Gi-Oh! -a. Tako da Yugi ima deset godina više kada se pojavi u prvi epizodu GX iako mu se lice ne vidi. Takođe se pojavi u 179 epizodu kad Jaden maturira da mu kaže da je zaboravio nešto važno i Jaden se vrati u prošlost da se bori protiv Yugija.

Za više informacija potražite sajt http://yugioh.wikia.com ili pogledajte GX od početka do kraja( preporučuje se originalna japansa verzija;engleska verzija ne sadrži 4 sezonu) Very Happy
Back to top Go down
Bokisa
Novopridošli član foruma
Bokisa


Posts : 90
Join date : 2012-06-30
Age : 26
Location : Serbia

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 30 Jun 2012 - 23:23

Nisam gledao GX. Kakva je radnja u njemu? Imaju li neke zloce i spasavanje sveta?
Back to top Go down
fleshevixd
Common Duelist
Common Duelist
fleshevixd


Posts : 140
Join date : 2012-06-07
Location : Somewhere outhere

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 7 Jul 2012 - 2:20

Bokisa wrote:
Nisam gledao GX. Kakva je radnja u njemu? Imaju li neke zloce i spasavanje sveta?


Evo brate u kratkim crtama:
1 sezona:pocetak samog anime-a dolaze klinci na akademiju tamo-vamo dok skontas likove nekoliko duela i tu dolaze prve zloce.Naime oni oce da ukradu 3 Sacred Beast karte(tipa savremeni egipatski bogovi) i da njima kontrolisu svet.
2 sezona:na akademiju dolazi uvrnuti lik Sarthorius kojeg kontrolise neki light of destruction i on oce da ispere mozak svima pomocu nekog satelita.
3 sezona:pocinje 3 godina skole i na akademiju dolazi neki ludi profesor Viper koji pomocu nekih narukvica krade djacima energiju kada se duelisu kako bi oziveo svog sina.Nakoh sto ga Jaden pobedi cela akademija je prebacena u drugu dimenziju i tu se jebu otprilike finih 40 epizoda i na kraju se vrate svi.Otkriva se da je za sve to odgovorna Yubel,duh iz karte koju je Jaden poslao u svemir zajedno sa crtezima Neosa i ostale space kompanije.
4 sezona:Trueman vrsi invaziju na svet tako sto ce zarobiti sve ljude u svet tame..ali se otkriva da je ustvari glavni zlocinac Nightshroud(Darkness u japanskoj verziji) i da je on delimicno odgovoran za incident u napustenoj svlacionici(Abandoned dorm) i on je u stvari poslao likove u prvoj sezoni koji su hteli da maznu 3 sacred beast karte.Nakon sto pobede Nightshrouda,na akademiji je ceremonija i u poslednje 2 epizode Yugi se vratio u vreme,odnosno vratio je sebe i Jadena u vreme nakon battle-cityja dok je posedovao 3 Egyptian goda kako bi proverio da li je Jaden dostojan karte koje mu je Yugi dao u prvoj epizodi,i da ga podseti da je poenta igre zabava,na sta je Jaden potpuno zaboravio tokom svih spasavanja svetova.Finalna scena je takva da yugi ima na polju slifera koji ima 5000 ATK ali Jaden uzvikuje:Go,Neos! i tu se duel zavrsava bez pobednika.


To ti je otprilike to,generalno sam pocetak prve sezone jeste najdosadniji i zbog toga ljudi odluce da prestanu sa gledanjem,mada prica je sama po sebi genijalna i ne znam zasto se nekome nebi svidela u celini,na kraju se ispostavi da je sve povezano i da se ustvari nista nije bezveze dogodilo.
Pa ti sada vidi hoces li gledati,po meni je GX najbolji serijal,pa onda obican YGO pa tek onda 5DS.Zexal ne planiram da gledam svi kazu da je shit veliki.

Ja i dalje ne mogu da verujem da sam sve ovo napisao u polu pijanom stanju u pola 3 ujutru Very Happy
Back to top Go down
SO/MI
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SO/MI


Posts : 4219
Join date : 2012-05-26
Age : 26
Location : Hueco Mundo

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 7 Jul 2012 - 14:28

prva sezona to je bio crtani,nije postojala igra,onda GX tad je vec igra licela na nesto,5ds je bio ok,tad je vec igra imala smisao,a ovo novo,zeksal i ta sranja nemaju pojma,meni je GX bio najjaci Very Happy Very Happy
Back to top Go down
https://yugiohsrbija.serbianforum.info/
L&M <3
Novopridošli član foruma
L&M <3


Posts : 65
Join date : 2012-07-05
Location : SRBIJA

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 7 Jul 2012 - 15:55

Da li ima neki sajt za gledanje YGO crtaca?
Bilo bi pozeljno stari YGO, ili GX.
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySat 7 Jul 2012 - 20:35

Imaš na Youtube sve, ali na engleskom.
Back to top Go down
fleshevixd
Common Duelist
Common Duelist
fleshevixd


Posts : 140
Join date : 2012-06-07
Location : Somewhere outhere

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySun 8 Jul 2012 - 0:17

Boki"96 wrote:
Imaš na Youtube sve, ali na engleskom.

Naprotiv nema na YouTube nista,4kids pobanovao sve kanale koji su imali.
http://www.goodanime.net
Sve sto te zanima imas tu.
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySun 8 Jul 2012 - 0:19

fleshevixd wrote:
Boki"96 wrote:
Imaš na Youtube sve, ali na engleskom.

Naprotiv nema na YouTube nista,4kids pobanovao sve kanale koji su imali.
http://www.goodanime.net
Sve sto te zanima imas tu.

littlekuriboh je preziveo
Back to top Go down
fleshevixd
Common Duelist
Common Duelist
fleshevixd


Posts : 140
Join date : 2012-06-07
Location : Somewhere outhere

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptySun 8 Jul 2012 - 0:21

zolga wrote:
fleshevixd wrote:
Boki"96 wrote:
Imaš na Youtube sve, ali na engleskom.

Naprotiv nema na YouTube nista,4kids pobanovao sve kanale koji su imali.
http://www.goodanime.net
Sve sto te zanima imas tu.

littlekuriboh je preziveo


Loool...zato su Justdoinatest,Darkmagician2000 i ostala druzina koju sam zaboravio potpuno ostali bez kanala koji su imali preko 150 miliona pregleda ukupno :S.Da su nekako kanali preziveli sad bi namlatili love od mechanima.com al jbg..kad djubrad iz 4Kids sve sjebase.
Back to top Go down
Nikola123456789
Novopridošli član foruma
Nikola123456789


Posts : 6
Join date : 2012-08-08
Age : 25
Location : Srbija

YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 EmptyThu 9 Aug 2012 - 13:26

Dali moze neko da mi da link za sezonu 1 i 2(na SRPSKOM).............UNAPRED HVALA Very Happy cheers
Back to top Go down
Sponsored content





YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty
PostSubject: Re: YU-GI-OH! SEZONE   YU-GI-OH! SEZONE - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
YU-GI-OH! SEZONE
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Anime / Crtani Film-
Jump to: