Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 2 vs 2

Go down 
4 posters
AuthorMessage
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

2 vs 2                         Empty
PostSubject: 2 vs 2    2 vs 2                         EmptyMon 14 Feb 2011 - 7:44

dakle sexy raf o5 prawi nesto za ostatak unsexy foruma xD !!! zeam se,dakle ovo bi trebalo da bude 2 vs 2 u 5d's stilu (tamo je 3 vs 3 doduse,al gde owde da sqpim tolike ljude,pitam se da li ce nas biti i za 2 vs 2,a ako se ne sqpi 8 timowa igracemo single turnir)!!!!! owo je na moju ideju igrano 3 vs 3 na par kc akademija i turniri su bili do jaja s tim sto je debil morao da mi usere ideju i na kraju rasturi pobednicki tim da bi dobio 1 pobednika,komplexas to je uradio jer sam napustio tim....xD elem,prawila su sledeca za one koji nisu gledali 5d's :

1.mecevi su single
2.nema side deck-a
3.kad igrac iz a tima pobedi igraca iz b tima sledeci duel igra sa drugim igracem tima b,s tim sto ostaje na istom broju zivotnih bodova (npr mauler vs ja ....mauler wins sa 4500,sledeci duel mauler igra sa mojim saigracem loncem i nastawlja sa 4500k) i tako dok oba igraca iz nekog tima ne budu porazena.....prilicno jednostawno !
4.narawno deckowi se nemogu menjati usred turnira

tako da eto,timovi neka se prijawljuju,nemojte mi spamowati owde nego se dogoworite na pm ko ce sa kim,a kao sto rekoh,ako ne uspem da nadjem barem 8 (....znate wec) timova igracemo single turnir sa standardnim prawilima sa prethodna 2....eto tako,pa se nadam da cemo uspeti da igramo 2 vs 2 ,bash da probamo Very Happy Very Happy ! ps.owo cu ostawiti i na onaj forum
Back to top Go down
denycrazy
Rare Duelist
Rare Duelist
denycrazy


Posts : 532
Join date : 2010-11-12
Age : 32
Location : Leskovac

2 vs 2                         Empty
PostSubject: Re: 2 vs 2    2 vs 2                         EmptyTue 15 Feb 2011 - 15:25

ovako kickass i ja tim magical forest XD
ako mozes posalji mu ham i sifru da moze da se prikljuci ovamo
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

2 vs 2                         Empty
PostSubject: Re: 2 vs 2    2 vs 2                         EmptyTue 15 Feb 2011 - 16:02

eh da ja i alex cemo igrati ime tima neka bude No name
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

2 vs 2                         Empty
PostSubject: Re: 2 vs 2    2 vs 2                         EmptyTue 15 Feb 2011 - 17:44

JadenSRB wrote:
eh da ja i alex cemo igrati ime tima neka bude No name
Ah, upishi i nas, nemoj pod tim imenom, podseca na onaj crnogorski bend shto nam je uzeo pobedu na beoviziji ne znam koje godine...
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

2 vs 2                         Empty
PostSubject: Re: 2 vs 2    2 vs 2                         EmptyTue 15 Feb 2011 - 18:09

Allex wrote:
JadenSRB wrote:
eh da ja i alex cemo igrati ime tima neka bude No name
Ah, upishi i nas, nemoj pod tim imenom, podseca na onaj crnogorski bend shto nam je uzeo pobedu na beoviziji ne znam koje godine...

aahaha
onda dream team xDD
aj dogovoricemo se na hamu da ne spamuujemo ovde
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

2 vs 2                         Empty
PostSubject: Re: 2 vs 2    2 vs 2                         EmptySun 20 Feb 2011 - 7:09

jbg nema dowoljno prijawljenih,tako da nece biti turnira.......probacu o5 1 na 1 sledece nedelje da organizujem Smile
Back to top Go down
Sponsored content





2 vs 2                         Empty
PostSubject: Re: 2 vs 2    2 vs 2                         Empty

Back to top Go down
 
2 vs 2
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: