Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Black Rose Dragon

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Shalugdoom96
Novopridošli član foruma
Shalugdoom96


Posts : 9
Join date : 2015-05-18
Age : 27
Location : Srbija

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 13:55

Jedan dan ja uzmem da gledam neke deckove na Youtube-u i iskoci mi sa strane u recommended iz animea Akiza protiv nekog lika, i pade mi na pamet da probam da napravim neki plant-synchro deck na YGOpro koji ce da se fokusira na Black Rose Dragon-a. I nekako napravim ja neki deck, al ne mogu da pobedim dal sam lose deck napravio il nesto drugo ne znam ni sam...
Evo liste karti koje su koriscene..
[img:9987:
Voleo bih da cujem vasa misljenja o decku i sta bi vi menjali ovde bez menjanja samog koncepta decka.Hvala unapred.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 14:19

Nažalost menjao bih sam koncept. Radi se o tome da Branka jednostavno nema toliki uticaj na današnju igru, igru u kojoj ljude ne bole previše ni odbanovani raigeki + 2x dark hole.
Back to top Go down
Shalugdoom96
Novopridošli član foruma
Shalugdoom96


Posts : 9
Join date : 2015-05-18
Age : 27
Location : Srbija

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 14:32

Au.... jel bar valjaju karte koje sam izabrao? Jel bi bio dobar ovakav deck da su "bolja vremena"? Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 18:23

Ova tvoja lista je baš neki old school fun vedži špil. Sećam se da sam pokušavao nešto sa tim world tree fazonom, ali to je bilo presporo već tad.
Lonefire ti je na tri sad, svaki vedži špil koji drži do sebe fura maksimalan broj njih. Nasumično ubačeni Nature's reflection je u najbolju ruku materijal za pomoćni špil. Jedan Vengeful servant u kombinicaji sa jednim primerkom Mark of the rose jednostavno ne poseduju potrebnu konstantnost, tako da servant tu nema šta da traži. Isto važi i za Phoenixian dvojac. Witch of the black rose se furala u all monster špilovima kako bi se maksimizovalo plusiranje na njen efekat, osim imena nema drugog razloga da se igra ovde.
Back to top Go down
Shalugdoom96
Novopridošli član foruma
Shalugdoom96


Posts : 9
Join date : 2015-05-18
Age : 27
Location : Srbija

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 19:14

Hvala na pomoci, ovo je i trebao da bude neki fun deck cisto zajebancije radi da nerviram druge igrace i tako to, a i nije bas zabavno bilo kad dodju likovi sa Qliphrotom ili Burning Abyss-om i zavrse duel u dva, tri poteza xD
Tako da cu neki drugi deck da probam da napravim....
Ako ima neko neku ideju sta bi moglo da bude zabavno za igru, nek predlozi...
Back to top Go down
Tole
Common Duelist
Common Duelist
Tole


Posts : 186
Join date : 2013-12-31
Age : 25
Location : Serbia

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 20:17

Probaj tengu plantove da igraš,Fun su A i mogu da rade,još ako odbanuju trishulu Very Happy
Back to top Go down
Shalugdoom96
Novopridošli član foruma
Shalugdoom96


Posts : 9
Join date : 2015-05-18
Age : 27
Location : Srbija

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 20:43

Aj moram probati Very Happy
Sad trenuto isprobavam Fortune Lady deck, zanimljiv je za igru, al je zato spooooooooor u pm...

Ovo je neka lista deckova koju sam napravio koji idu na probu Very Happy
Box of Friends
Bujins
Burning Abyss
Constellars
Cloudians
Cyber Dragons
Destiny Heroes
Melodious
Ninjas
Psychics
Spellbooks
Back to top Go down
Tole
Common Duelist
Common Duelist
Tole


Posts : 186
Join date : 2013-12-31
Age : 25
Location : Serbia

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 20:48

Većina tih deckova mogu da rade,ne znam da li planiraš da počneš irl da igraš,pošto tu ima poskupih karta u tim deckovima
Back to top Go down
Shalugdoom96
Novopridošli član foruma
Shalugdoom96


Posts : 9
Join date : 2015-05-18
Age : 27
Location : Srbija

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 20:55

Ne igram irl skoro uopste, nemam bas s kim da igram... al imam jedan matori Gravekeeper's deck
Vecinom igram na YGOpro
Back to top Go down
velja_the_SIX
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
velja_the_SIX


Posts : 2859
Join date : 2012-01-29
Age : 26
Location : Kragujevac-Srbija

Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon EmptyTue 19 May 2015 - 22:45

Shalugdoom96 wrote:
Aj moram probati Very Happy
Sad trenuto isprobavam Fortune Lady deck, zanimljiv je za igru, al je zato spooooooooor u pm...

Ovo je neka lista deckova koju sam napravio koji idu na probu Very Happy
Box of Friends
Bujins
Burning Abyss
Constellars
Cloudians
Cyber Dragons
Destiny Heroes
Melodious
Ninjas
Psychics
Spellbooks
Back to top Go down
Sponsored content





Black Rose Dragon Empty
PostSubject: Re: Black Rose Dragon   Black Rose Dragon Empty

Back to top Go down
 
Black Rose Dragon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moon Flower Dragon - Black Rose
» Black Rose vs Dracco
» Black Rose miss timing
» First Turn Shooting Quasar Dragon i Stardust Dragon Combo
» Rose Archer

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: