Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Koji structure deck da izaberem?

Go down 
+6
velja_the_SIX
Crack
Fritzelgard
Admin
eschyXZ
Starky
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 14:10

Nadam se da sam pogodio kategoriju gde da vas pitam ovako nesto.Upoznat sam sa tipovima spilova i svime,konacno sam skupio kintu da uzmem prvi structure deck, pa aj da vas pitam da mi kazete koji od sledecih,posto ne mogu da odlucim, bi bio dobra pocetna tacka za buildovanje nekog solidnog decka:
1:Saga of Blue-eyes
2:Order of Chaos
3.Dragons Collide
4.Gates of Underworld
5.Dawn of Xyz
6.Hidden Arsenal 5
Meni su licno favoriti 1,3,4..5. nije los isto ali eto aj da cujem vasa misljenja pa da odlucim rekoh... verovatno cu veceras da odem :PP
Back to top Go down
eschyXZ
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 247
Join date : 2013-05-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 14:28

Za kategoriju nisam siguran da l si pogodio
 Ja sam poceo sa structure deck marik, 2 komada, al od ovih sto si nabrojao ili 3 ili 4, po neni je dragons colide malo bolji
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 16:02

pa sad... Zavisi od budžet
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 16:03

ne nisi upoznat sa tipovima spilova (pre svega da razlikuješ deck of boostera (FFS ŠTA SI TI GLEDO ČOVEČE)) informiši se opet i nema potrebe da se ovakve teme otvaraju
Back to top Go down
eschyXZ
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 247
Join date : 2013-05-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 16:17

Mozda je pod 2 i 6 video spec edition, upakovano slicno pa covek pomislio da je deck Smile ffs? Jel to znaci for fucks sake? O.o
Back to top Go down
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 17:45

Order nije,postoji structure deck, a hidden je spec edition...
Mislio sam da od Dragons-a pravim neki synchro... sto se tice budzeta, oko 3k, pa sam mislio i da ubacim pokoji kompatibilni buster da vidim da li cu imati srece...
Mada i onaj gold series haunted, sto sam uocio u gamesu da prodaju nije los bogami...
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 17:51

what






the fuck.

Zaista.


S 3k nećeš napraviti ništa. Potrebna su ti minimum 3 structure deka, poželjne i dodatne karte.
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 20:00

imam preko 100e... nego sad hocu samo aj recimo 4k da potrosim pa onda cu ovaj ostatak dok isplatim neke gluposti...verovatno ce mi ostati posle jos oko 20-30e... mislio sam na trenutnu situaciju =....verovatno cu moci da za mesec-mesec i po uspeti da kupim recimo nekoliko structure-a sigurno
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 20:35

bolje onda skupiš na gomilu i odjednom kupiš, sve ostalo te vodi u propast u 99% slučajeva...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 20:44

Pa i to sto kazes...onda bolje da skupim pa da spucam sve na neka 3-4 structure-a i da sredim kakav-takav deck... treba i da mi stigne booster box iz amerike mi donosi brat, uzeo za manju kintu pa bi trebalo lepo da ispadne i mozda uskoce neke solidne karte i odatle...
Back to top Go down
eschyXZ
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 247
Join date : 2013-05-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 20:48

Koji booster box?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 20:59

booster box je čudna investicija za nekog ko nema ni deck..
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
eschyXZ
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 247
Join date : 2013-05-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 21:25

S nekim busterima jednostavno ne mozes da pogresis,ltgy for example, shsp he super isto, a meni je i redu dobar
Back to top Go down
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 22:43

Nisam puko ni dinara na boostere... brat mi kupio sam, on je hardcore igrac vec 5-6 godina, pa je uzeo sebi nekoliko kutija i meni jednu
Back to top Go down
eschyXZ
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 247
Join date : 2013-05-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 22:48

Koji booster ??
Back to top Go down
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptySun 1 Dec 2013 - 23:50

Abyss rising,cosmo,ali rekao je da ce mozda i da mi da redu iako je uzeo samo dva... on je lik uzeo jedno 10-15 boxova za nekih 120 dolara kod preprodavca tamo... srecnik...
Back to top Go down
eschyXZ
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 247
Join date : 2013-05-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 0:04

Jel mozda neki od tih boxova shadow specter?
Back to top Go down
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 14:40

Uzeo je 2-3 shadow-a ali nzm da li ce hteti da mi da neki box jer mu trebaju... mozda dobijem nekoliko bustera doduse...
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 14:41

Decko molim te nauci sta je booster


Order of  chaos nije booster
Niti ce ikad to biti






Ne kupuj structure ako imas 100e
Zasto bi kupio 4 structura?Pobogu
Uzmi gotov deck jer od structura nista neces napraviti


Ako hoces ja mogu da ti dam deck u zamenu za taj booster box
Back to top Go down
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 15:22

https://www.youtube.com/watch?v=LLlYbUNDjZc postoji spec edition deck za order i postoji booster OOC koji vidis ovde u klipu koji sam ti poslao...
sto se tice kupovanja structure-a, razmislicu za booster box, jer u ovom trenutku bih pre uzimao 2 ista structure-a i jos 2 da ih ukombinujem... a za gotov spil cu videti jer jos ne znam ni koji box ce mi dati... kako god da ispadne uzecu structure i mozda umesto cetvrtog uzecu nekoliko bustera ili cu videti kod nekog ovde da otkupim jos neke karte... isplanirao sam neki deck koji je ucestvovao pre godinu i po dana na jednom turniru u madjarskoj kad sam bio i verovatno cu njega da pravim... a za ostalo cu ti javiti ako budem odlucio
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 16:10

Decko,special edution je kutija sa 3 obicna boostera order of chaosa i sa jednom zagravantovanom kartu
Decka tu NEMA NITI IMA DOVOLJNO KARATA OD 3 BUSTERA DA SE SKLOPI DECK

a sto se tice madjarskd od toga nema nista jer se banlista promenila i ,upoznaj se sa time takodje
Back to top Go down
Starky
Novopridošli član foruma
Starky


Posts : 23
Join date : 2013-11-21
Location : Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 16:22

Taj deck sto sam gledao ima nekoliko banovanih u ovom trenutku, ali postoje solidne zamene za te karte... ako bih dobio redu ili shadow spectre verovatno bih i nasao te zamene... sacekacu da mi donese box pa cu videti koji cu structure da uzimam...
Sto se tice OOC-a u pravi si... zesce sam se prevario... ucinilo mi se da je structure, sad gledam na wikia... kao sto si reko, tri bustera i jedna od dve signature karte...
Back to top Go down
Crack
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
Crack


Posts : 3005
Join date : 2011-10-15

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 19:05

Moj predlog ti je da ne kupuješ ni boxove ni structure. Za te pare koje imaš, možeš da kupiš gotov deck sa extra deckom i + da ti ostane novac. (:
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 20:04

mozes mi dati neke karte koje mi se svidjaju iz tih bustera (ako do toga dodje) i doplata za blackwing deck npr
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
velja_the_SIX
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
velja_the_SIX


Posts : 2859
Join date : 2012-01-29
Age : 26
Location : Kragujevac-Srbija

Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? EmptyMon 2 Dec 2013 - 20:53

dodji kod mene sa 3k i dobices deck
Back to top Go down
Sponsored content





Koji structure deck da izaberem? Empty
PostSubject: Re: Koji structure deck da izaberem?   Koji structure deck da izaberem? Empty

Back to top Go down
 
Koji structure deck da izaberem?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koji structure deck najbolje kupiti
» Structure deck
» Structure deck
» koji deck??
» Samurai Warlord Structure deck Exeed monster

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Pomoć novim članovima-
Jump to: