Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Banisheri -Kira

Go down 
+6
Admin
ningen
Scorpion
Beli
gruja
Kira
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 1:46

cek cek cek

kako mislis da ti povuces df/macro i da ga odrzis?
brate imali smo problem i sa 3 of each

a banisher se ne racuna, on mora da legne pre toga
taj deck zivi od normal summona... :/
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Kira
Novopridošli član foruma
Kira


Posts : 25
Join date : 2013-09-02
Age : 33
Location : Beograd

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 1:51

Admin wrote:
cek cek cek

kako mislis da ti povuces df/macro i da ga odrzis?
brate imali smo problem i sa 3 of each

a banisher se ne racuna, on mora da legne pre toga
taj deck zivi od normal summona... :/
Ahhh crap crap... Zaboravio sam da dopisem dodao sam 3 mystical tajfuna, i onaj spell sa perjem... Zaboravi ime... Msm da je dust smth.. XD
Ali za sada kao funcionise, ceo dan igram sa ovim ortacima ... Kao 70% dobijem al na srecu vise nego ista drugo... Ako ne dobijem u prvoj saci nesto za banish im fu*ked... XD
Al kao sto rekoh ce vidim sta jos, jer uglavom, sto se da primetiti, ceo spill mi je samo destroy sta god da pozove... like wipeout/burst ma nazovi kako oces... :/
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 9:30

am
batali ovo
ne radi

niti moze sada sa df i macro na 1
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 11:15

šta tačno igraju tvoji ortaci?
Baza deka je ok, možeš drugačiji macro stun igrati for fun i ja pravim jedan ali survivori? Gtfo
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Kira
Novopridošli član foruma
Kira


Posts : 25
Join date : 2013-09-02
Age : 33
Location : Beograd

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 11:43

Admin wrote:
šta tačno igraju tvoji ortaci?
Baza deka je ok, možeš drugačiji macro stun igrati for fun i ja pravim jedan ali survivori? Gtfo
Hmmm jedan igra lightswornove, drugi isto, treci iga samuraje, cetvrti igra agente(i one planete msm da je lost sanct)...
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 12:14

Svaki Yugioh forum ima jednog lika koji ima macro cosmos ili macro monarch fetish. Taj lik odbija sve negativne stavove i sastavlja macro deck iz formata u format.


Ovde sam to ja. Istina da par formata nisam igrao macro, ali to je zato sto nisam bio u situaciji da nabavim odredjene karte.


E sad, problem je sto cak i ja, neko ko je uvek govorio da macro radi, moram da priznam da macro NE RADI u ovom formatu, jer su dve najvaznije karte banovane.

Jednostavno ne ide bez Fissure i Macro Cosmos na 3. 

Na 2 da su obe, MOZDA bi bilo. To bi bile 4 karte. Ali ovako ne.

Sacekaj sledeci format za ovo.
Back to top Go down
Kira
Novopridošli član foruma
Kira


Posts : 25
Join date : 2013-09-02
Age : 33
Location : Beograd

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 13:20

Real Smoky wrote:
Svaki Yugioh forum ima jednog lika koji ima macro cosmos ili macro monarch fetish. Taj lik odbija sve negativne stavove i sastavlja macro deck iz formata u format.


Ovde sam to ja. Istina da par formata nisam igrao macro, ali to je zato sto nisam bio u situaciji da nabavim odredjene karte.


E sad, problem je sto cak i ja, neko ko je uvek govorio da macro radi, moram da priznam da macro NE RADI u ovom formatu, jer su dve najvaznije karte banovane.

Jednostavno ne ide bez Fissure i Macro Cosmos na 3.

Na 2 da su obe, MOZDA bi bilo. To bi bile 4 karte. Ali ovako ne.

Sacekaj sledeci format za ovo.
Hehe ja sam zapeo za ovaj moj spil jer je to moj prvi spil koji koristim cim je izasao, msm da ima preko 6-7godina... I nekako mi je zao da ga stavim sa strane i sve to... Al kako vidim izgleda da cu morati da uzmem da pravim jos neki deck... Nerado...
Back to top Go down
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 14:36

Ne isplati ti se da uopšte pokušavaš da napraviš ovaj dek. Vrlo je jedno stavno d.fissure i macro su na 1, dek je samim tim mrtav.

Nadji nekog ko naručuje karte preko interneta, mislim da ima ovde neko sa foruma, sastavi si listu i kupi ceo dek. Evo ti neki jeftiniji dekovi koje bi mogao da uzmeš i dobro da prodješ sa njima ovde u Srbiji -

- agenti
- darkworld
- machina gadget
- frog monarch
- chaos dragon
- inzektor

Imas internet probaj ih sve i odluči se koji ti se najvise svidja, i samo cepaj.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 15:31

Witch of the black forest je banovana, lol, davno.
I da, survivori na samo jedan fissure i macro su mrtva povlacenja (banishere ne racunam jer to nece da prezivi). Najbitnija stvar za jedan deck je konstantnost, a ovde ju je nemoguce ostvariti.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 16:36

da... Swornovi...
će svratiš na duele xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Kira
Novopridošli član foruma
Kira


Posts : 25
Join date : 2013-09-02
Age : 33
Location : Beograd

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 16:46

Admin wrote:
da... Swornovi...
će svratiš na duele xD
Ye ye gde se odrzavahu pa cu da banem, sada za vikend cu da idem u crni zmaj na turnir sta god... XD
pa ako neko dolazi... :3
A za deck ovaj jebem li ga.. Ce ga stavim sa strane pa krenem da pravim drugi, kupicu 3 SD lighsworna i jos neke karte i eto... nema mi druge ... XD
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 17:22

ne postoji starter LS...
Pogledaj moju trenutnu ponudu + će biti još kul stvari
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Kira
Novopridošli član foruma
Kira


Posts : 25
Join date : 2013-09-02
Age : 33
Location : Beograd

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 17:25

Admin wrote:
ne postoji starter LS...
Pogledaj moju trenutnu ponudu + će biti još kul stvari
Ne postoji? O.o
Ko zna sta mi je onaj lik nudio...
Gde su ti ponude, sibni mi ovde ili PP link do pdf-a/teme...
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 EmptyThu 5 Sep 2013 - 17:39

ma aj na fb.com/yugiohsrbija
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Sponsored content





Banisheri -Kira - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Banisheri -Kira   Banisheri -Kira - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Banisheri -Kira
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: