Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 pitanje u vezi decka

Go down 
+3
Pax
martinbartin
verymostpersona
7 posters
AuthorMessage
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 12:39

ok svi znate da dugo nisam igrao,da sam prodao sve karte i moj blackwing deck ...ali me interesuje da li od nekih novijih deckova moze da se kupi 3 komada kao ranije machina i da se igra?
napominjem opet da necu ponovo igrati(eventualno ako mi dodje brat iz grcke pa zato pitam)
video sam da ima neki samurai structure deck,da li bi recimo nesto ovako moglo da se koristi(ne za ozbiljno igranje vec samo ponekad sa njim da odigram)

3 kizan (structure)
1 grandmaster of the six samurai (structure)
2 zanji (structure)
1 kageki (structure)
1 enishi (structure)
3 kagemusha
3 elder of the six samurai (structure)
1 hand of six samurai (structure)
1 great shogun shien (structure)
1 shiens squire (structure)

3 asceticisim (imacu 1 ili 2)
3 six samurai united (structure)
2 shien smoke signal (structure)
1 gateway of the six (structure)
2 shiens dojo (structure)
1 dark hole (structure)
1 heavy storm
1 monster reborn
1 reinforcement of the army (structure)

1 magatama (structure)
2 double edge sword technique (structure)
2 bottomless
2 fiendish chain (structure)
1 mirror force


Last edited by verymostpersona on Thu 27 Dec 2012 - 20:45; edited 1 time in total
Back to top Go down
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 12:44

Mislim da bih moglo Smile, ako mozes samo nabavis nekog sinhrona i to je to Smile Nemora Shi En ako ti se nedaju pare ali nesto jeftinije Smile.
Back to top Go down
Pax
Forumski Hemičar
Pax


Posts : 1717
Join date : 2012-06-07
Age : 27
Location : Srbija

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 12:47

Irou ti treba Very Happy
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 13:51

ma razmisljao sam se,pa ne ubaci u listu na kraju...ma nije mi bitno da bude nesto competitive posto sam svoj blackwing prodao i sve karte...ovo je samo kad mi dodje brat pa da igram sa njim...za ove karte sto nisu iz structure ne bi bio problem jer ih on vrv ima
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 17:24

Cekaj, ti si u Bgd a ne igras?


O.O

Inace, naravno da moze.

Bilo Gates, bilo Samurai, bilo ovaj novi Water deck.
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 17:31

pa ja sam uvek u bg ali sam prestao da igram u februaru mozda :p
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 17:34

imaš kod mene samuraje, varijanta malo stuffa iz startera, 3 asceiticsma koja ne ideu u starteru, synchro shi en za 7000 smejurija
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 17:57

rekao sam da se necu vratiti u igru nego cisto da imam nesto da igram ponekad sa bratom kad dodje i tako...tako da neka budget varijanta tipa 3x structure i neke karte sa strane(koje bih uzeo od njega)...
a i stucture bih ja kupio jedan,on bi mi kupio jedan i za pokoju kartu koja treba da bude treca bih se snasao verovatno...prodao sam sve karte iz razloga sto necu igrati vise(osim mozda ponekad) tako da ne bih da pare koje sam skupio od toga opet dam na to :/
zato neka kombinovana sema sa bratovim kartama dolazi u obzir,a ovde samo pitam za listu Smile
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 18:05

verymostpersona wrote:
rekao sam da se necu vratiti u igru nego cisto da imam nesto da igram ponekad sa bratom kad dodje i tako...tako da neka budget varijanta tipa 3x structure i neke karte sa strane(koje bih uzeo od njega)...
a i stucture bih ja kupio jedan,on bi mi kupio jedan i za pokoju kartu koja treba da bude treca bih se snasao verovatno...prodao sam sve karte iz razloga sto necu igrati vise(osim mozda ponekad) tako da ne bih da pare koje sam skupio od toga opet dam na to :/
zato neka kombinovana sema sa bratovim kartama dolazi u obzir,a ovde samo pitam za listu Smile


face
fucking
palm
3 startera su blizu 6000
i sta cemo sa sporednim kartama?

idi na mint
vidi cene:

asceticism
shi en
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 18:31

burazeru kako da ti objasnim kad vec nisi iz posta procitao da ja kupujem jedan structure i to je to...on mi kupi drugi i da mi ostatak karata -.-
isto tako,3 structure su u grckoj 30e a tamo planiram da kupim

cak sam i naglasio da mi treba samo da igram sa njim i ponekad ovako i ne treba da bude nesto competitive tako da moze i bez asce za pocetak,a shiena ima on dobio je u nekom packu Wink nisam dzabe pitao za ovu listu...jedino odavde sto ne bih mogao da imam su 3x asce

nije srbija jedini izvor karata Wink ima mnogo drugih i dosta jeftinijih
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 19:13

verymostpersona wrote:
neka budget varijanta tipa 3x structure i neke karte sa strane

kthnxbai
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 19:34

ti i dalje odbijas da shvatis da su u grckoj 3x structure 30e i da ja kupujem samo jedan od njih a ostala dva dobijam -.- i ostale karte koje mi fale -.- pokusavas da mi prodas nesto sto nisam trazio i uporan si u tome -.- jednom ces valjda nauciti da nisi najpametniji na svetu i da citas do kraja sta drugi pisu....zbog tebe sam napustio forum prosli put,jer nista nije moglo da prodje bez tvog blagoslova cak i kad nisi u pravu,ovaj put me jednostavno zaobidji ako neces da citas sta pisem....

dakle,tamo su 3x structure 30evra,busteri od 5 karata idu od 2-2,5e,a od 9 karata od 4-6e i pomiri se sa tim

10 evra koje cu ja dati je prilicno budget za ceo ovaj deck bez ascetizma ili kako vec,a cak i da kupim sva tri za 30 evra je opet budget
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 19:36

verymostpersona wrote:
ima mnogo drugih i dosta jeftinijih

pitanje u vezi decka 7nTnr
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 20:46

verymostpersona wrote:
ti i dalje odbijas da shvatis da su u grckoj 3x structure 30e i da ja kupujem samo jedan od njih a ostala dva dobijam -.- i ostale karte koje mi fale -.- pokusavas da mi prodas nesto sto nisam trazio i uporan si u tome -.- jednom ces valjda nauciti da nisi najpametniji na svetu i da citas do kraja sta drugi pisu....zbog tebe sam napustio forum prosli put,jer nista nije moglo da prodje bez tvog blagoslova cak i kad nisi u pravu,ovaj put me jednostavno zaobidji ako neces da citas sta pisem....

dakle,tamo su 3x structure 30evra,busteri od 5 karata idu od 2-2,5e,a od 9 karata od 4-6e i pomiri se sa tim

10 evra koje cu ja dati je prilicno budget za ceo ovaj deck bez ascetizma ili kako vec,a cak i da kupim sva tri za 30 evra je opet budget

grcka me ne zanima
nemaju isporuku u srbiju
i da imaju zaklepili bi ti carinu i postarinu
kapiras?
zatvoreno smo trziste, nemamo nikakav spoljni trading osim preko single karata
tako da me te utopije ne zanimaju, niti bilo koga ovde (osim onih sto putuju)

ako si stvarno zbog mene napustio onda mi je stvarno zao
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 21:10

ja sam naglasio da tako kupujem i da je vrlo budget a ti to neces da shvatis jer nisi ni procitao sta sam rekao....
samo sam dosao da pitam da li lista valja -.-
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 21:25

verymostpersona wrote:
ja sam naglasio da tako kupujem i da je vrlo budget a ti to neces da shvatis jer nisi ni procitao sta sam rekao....
samo sam dosao da pitam da li lista valja -.-

pa moje i jeste vrlo budget obicno ljudi traze 100e za ovakve akcije ali tbh idc really, dao sam najbolju ponudu u ovom momentu za ovo sto ima unutra, to neces, ok, sad fuck off, ti imas neke probleme od ranije sam sa sobom i vidim da se to manifestuje opet...

tako da ok skontao sam ides da trade-ujes preko grane
idi preko grane

mene ne davi vise
kraj
zahvaljujem
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 21:33

pa ti si se prvi ponudio,nisam ti trazio nista -.- ja sam samo pitao SVE kakva je ta lista,a ti si pritom vrlo nevaspitan opet,a problemi proisticu upravo iz toga...


Last edited by verymostpersona on Sun 16 Dec 2012 - 21:38; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rapi[D]Fake
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Rapi[D]Fake


Posts : 669
Join date : 2012-09-01
Age : 24
Location : Srbija

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 21:37

Ako ces da koristis to for FUN trebalo bi da je ok
Mislim ok je i ovako ali ako hoces da ides na turnire i to.
Tu ti je Adminova Varijanta Very Happy
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 21:38

ja sam sve lepo napisao u prvom postu...ne vracam se u igru i nikakvi turniri...samo za ponekad da imam
Back to top Go down
Boske
Common Duelist
Common Duelist
Boske


Posts : 250
Join date : 2010-11-12
Age : 29
Location : Beograd

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 22:29

koji otres xD
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka EmptySun 16 Dec 2012 - 22:50

slinotres idd
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Sponsored content





pitanje u vezi decka Empty
PostSubject: Re: pitanje u vezi decka   pitanje u vezi decka Empty

Back to top Go down
 
pitanje u vezi decka
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jedno pitanje u vezi Machina Mayhem decka
» Pomoc o sastavljanju decka
» lista norlerasa decka
» Pomoć oko GK decka
» Pomoc oko side decka

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: