Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Stardust i Njegov SS u end phase

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Alhemičar
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Alhemičar


Posts : 1233
Join date : 2011-10-08
Age : 27
Location : Gvozdac

Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase EmptyMon 24 Sep 2012 - 21:36

Ovako igram sa likom na DN zagustilo i ja reko heavy,on starlight roar o.0 .
Pozove on njega Sad,ja Inzektor blast on eff stardust i sklonim ga sa polja,zamenim nam monstere i ostetim ga lepo Smile.
On pocinje potez i onda SS Stardust ,jel dozvoljen takav SS u njegovoj SP ?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Re: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase EmptyMon 24 Sep 2012 - 21:43

ne moze uopste da ga vraca nije normalno pozvan
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Re: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase EmptyMon 24 Sep 2012 - 21:49

nije
ali nisi sisa da ga zaustvljas valjda

dodouse kao sto kaze admin
nije ni mogao

ali da jeste
takve stvari se osim u poslednjim rundama ycs gledaju kroz prste ako vidis da covek nije namerno nego je samo zaboravio
Back to top Go down
Alhemičar
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Alhemičar


Posts : 1233
Join date : 2011-10-08
Age : 27
Location : Gvozdac

Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Re: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase EmptyMon 24 Sep 2012 - 22:01

Well njegov problem sto je zaboravan.
Ja sam isao Draw sa njime popizdio sam lol Sad.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Re: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase EmptyMon 24 Sep 2012 - 22:08

zolga wrote:
gledaju kroz prste...

...samo klincima i devojkama jer smo tako u mogucnosti.
andjelkovicu nikad...

ako je turnir realno nikome ne bih dao da mi vraca ako je nesto major, ako je neka sitnica nekad i pustim.
ali ako zaboravi mandatory efekat onda moram po sluzbenoj duznosti da ga podsetim da je idiot.

E to me jako nervira. U magicu su od skoro ukinuli to. Ako zaboravis mandatory efekat koji je stetan po tvog protivnika ili dobar po tebe, tvoj protivnik ima pravo da se pravi lud (tipa u standby-u gain/lose life ili draw cars ili sta god) aleksa moze da potvrdi

Inace ja sam izbacio praksu da trazim vracanje poteza ako nesto zeznem zbog egzistencije andjelketa, bilo je problema sa njim u proslosti pa eto. A i ljudi duzni ste da se uigrate u svoje dekove i da razmisljate pre nego sto radite bilo sta u zivotu. :\
lik ima potpuno pravo da sharkuje na taj nacin i podrzavam to, ali se obesmisljava druzenje i fini odnosi u igri iz perspektive nekih igraca jebiga Razz
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Re: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase EmptyTue 25 Sep 2012 - 14:42

Lol, taj papan je dvostruko omanuo, em ne može da ga vrati ako je spušten uz pomoć starlight-a, em je hteo da ga pozove u neodgovarajućoj fazi...
Quote :
Ovako igram sa likom na DN...
Trebalo je ovde da stanem sa čitanjem. XD
Back to top Go down
Sponsored content





Stardust i Njegov SS u end phase Empty
PostSubject: Re: Stardust i Njegov SS u end phase   Stardust i Njegov SS u end phase Empty

Back to top Go down
 
Stardust i Njegov SS u end phase
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» draw ili njegov win?
» Stardust vs Bottomless
» Flashing Carat Dragon - Stardust
» First Turn Shooting Quasar Dragon i Stardust Dragon Combo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Rulings / Pravila-
Jump to: