Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Deckovi,saveti,sta igrati i to :)

Go down 
+68
Igrit
igniter
Dz0n1
Beli
jelenko is back
verymostpersona
Real Aki
ningen
Boki"96
Milenket
voah
Mishke_Nis
Ognjen19
The dark knight
Boske
*Twisted*
JA markos
tualatin
Andjelkovic
NikolaNs
martinbartin
markos
Rapi[D]Fake
Elen
Damir Salonja
Jovan_
Pax
Stojcee
Alhemičar
Nikola1407
hellyeah!
micheal jackson
Neca
ShutGuz
Ginekolog ™
L&M <3
RafaeL
ninjazz5
SO/MI
spiralarchitect19
Rider of the Lightning
PGSfromzp
SaberVaultSvperstar
nlugic
D.D. Darko
Gospodin
Nenad Stanisic
Dragon Commander
Aginor
dogma
Cira
XX-Saber
Coa96
velja_the_SIX
Scorpion
Choko Smoky
Admin
Vasilije
IHateGk's
Kenny
boki97
Fritzelgard
CedaLukic
Honest
gruja
Miko
Lazar Milin
Crack
72 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
AuthorMessage
Ginekolog ™
Common Duelist
Common Duelist
Ginekolog ™


Posts : 228
Join date : 2012-08-05
Age : 26
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptySun 14 Apr 2013 - 23:41

Dajte neku twilight listuu. Very Happy
Back to top Go down
igniter
Common Duelist
Common Duelist
igniter


Posts : 136
Join date : 2013-04-08
Location : Jagodina

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 0:00

zanima me da sibam harpie/amazoness deck. mozda posebno mozda i spojeno u jednom.

now, posto retko ko ima karte u fullu (deck) za prodaju, niti mi je to zabavno, koji su boosteri najbolji za otvaranje da bi se te karte dobile, narocito za amazoness karte.

cuo sam da duelist revolution i gold series 3 su za amazoness, dok je rise of destiny za harpie.

vec sam narucio od preko structure deck lord of the storm posto je on za harpie karte, ali me zanima gde ima dosta amazoness karti u broju, tj gde najvise i kako bi bilo najbolje da se takav deck napravi.

pre nego sto se zaletim i sprcam pare na takav deck; da li se to uopste igra ili ima mesto u metagame-u trenutnom?
predpostavljam da sa normalnim draw engineom i kartama koje omogucavaju swarmovanje ima mesto, ali koliko se isplati u odnosu na neke trenutne deckove u modi?

sta bi ste preporucili nekom ko od boostera ima samo cosmo blazer/csoc i to tipa 50ak karata iz njih, pun k MRD i LOB (top lel) i tipa 2-3 structure-a, jedan dragon a drugi spellcaster.

note: kupovina deckova ne dolazi u obzir, nije do novca vec do same zabave pravljenja sopstvenog decka, i otvaranja boostera.

koji booster je najpovoljniji da se uzme box pa da se sa njim pravi nesto, structure deckove ne mixujem, vec kad pravim deck otvaram boostere pa samo iz njih.
Back to top Go down
Ginekolog ™
Common Duelist
Common Duelist
Ginekolog ™


Posts : 228
Join date : 2012-08-05
Age : 26
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 0:32

Gospodin je igrao amazonke pitaj njega.
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 1:15

@igniter: Mislim da amazonke bas i nisu kompetativan deck za današnji meta game, ali će se zato Harpie uskoro igrati u najveće samo dok izađu u TCGu sve karte za njih. Moj ti je savet da se pre na njih skoncentrises, nego na amazonke. Smile
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 1:32

uzmi nesto od mene... @_@
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 10:34

Igniter,pazi,Amazonke se uopste ne igraju,a Harpijama izlazi novi support u HA07 koji izlazi,kontam jebote za 2 dana?
E sad,NIJEDAN deck ne moze da se napravi samo iz bustera.
Najekonomicnija varijanta ti je da kupujes singl karte za harpije,a ako bas neces,ne znam,nisam nesto upoznat sa harpijama pa da ti kazem koji buster uzimati,ali kontam ha07,jer ce izaci mislim i jos drugih skupih karata tu,pa bi to mogao da menjas itd.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 13:32

Lepo ti kazu ljudi, da bi iz bustera povukao sve sto te zanima treba ti mnogo kesa. Bolje da kupis spil/karte koje ti fale pa da onda igras turnire pa da na njima za ucesce i kao nagradu dobijas bustere, ako ti je bas zanimljivo njih da otvaras.
Back to top Go down
igniter
Common Duelist
Common Duelist
igniter


Posts : 136
Join date : 2013-04-08
Location : Jagodina

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 22:07

Rider of the Lightning wrote:
Igniter,pazi,Amazonke se uopste ne igraju,a Harpijama izlazi novi support u HA07 koji izlazi,kontam jebote za 2 dana?
E sad,NIJEDAN deck ne moze da se napravi samo iz bustera.
Najekonomicnija varijanta ti je da kupujes singl karte za harpije,a ako bas neces,ne znam,nisam nesto upoznat sa harpijama pa da ti kazem koji buster uzimati,ali kontam ha07,jer ce izaci mislim i jos drugih skupih karata tu,pa bi to mogao da menjas itd.
o

to nisam znao, ipak wiki lista ne govori nista mnogo sto se harpie/amazoness support karti tice, tako de znam.

@boki
najverovatnije i hocu, best get collecting dem cards i suppose, dok ne izadju novi boosteri za njih i support kartama.
vec imam 10ak harpie only karata (znaci harpie monstere i spell/trapove koji funkcionisu sa harpie kartama), dodajuci par staplea mislim da sam vec blizu 20 karata sto nije uopste los broj, imajuci u vidu da nista ygo related nisam kupio vec 5-6 godina sad, od Rise of Destiny boostera bukvalno.

@ningen

hm, pa ne bih se skroz oslanjao na pullove. koliko god para da imam idiotski je to da se radi, srecom imam odakle i kako da narucujem iz inostranstva po vrlo vrlo jeftinim cenama specificne karte tako da to mi nije na odmet. ali to sto kazes, zanimljivo je da se otvara booster po booster, narocito kad imas box ispred sebe ono samo siba.
jednostavno mi se ne svidja ideja kasapljenja premade deckova (shvatam ja da ti deckovi, narocito structure trebaju da se boostuju nekim kartama, iz, logicno, booster packova; ali jednostavno ih ja dozivljavam kao nesto gotovo i nema sta da se dira, bukvalno kad dodje ortak da izvadim ja moj on njegov i onda duel, ako znate sta hocu da kazem), da bih par dobrih izvukao iz jednog, par dobrih iz drugog i nekako skarabudzio.

recimo da igram lightswornove uzimao bi iz LODT karte, iz RDS harpie, iz IOC spellcastere i pyro recimo iz CBLZ, logicno.

@admin
nikad :V
Back to top Go down
Ginekolog ™
Common Duelist
Common Duelist
Ginekolog ™


Posts : 228
Join date : 2012-08-05
Age : 26
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 23:00

U lotd ima malo karata za ls, znaci mora da te jako dobro usere da izvuces bar 5 karata iz celog boxa za ls..
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 15 Apr 2013 - 23:01

I manje...realno
Back to top Go down
Scorpion
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
Scorpion


Posts : 2307
Join date : 2011-10-29
Location : Kruševac

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyThu 18 Apr 2013 - 0:34

dajte neku listu fish/shark deck-a(ne bani shark)
Back to top Go down
Dz0n1
Novopridošli član foruma



Posts : 25
Join date : 2013-03-28
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptySun 28 Apr 2013 - 10:12

Zanimaju me inzektori, dakle ovo me zanuma za njih:

1. Da li inzektori rade?
2. Kako rade? (Skapirao sam nesto da se kace jedan na drugog kao equip, ali ne kontam bas)
3. Ko se razume u njih ako moze da mi napise neku listu.

--------------

Pocetnik sam i ako moze neko da mi objasni sta znace OTK i FTK?
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptySun 28 Apr 2013 - 10:53

otk-one turn kill
ftk-first turn kill
Back to top Go down
Neca
Common Duelist
Common Duelist
Neca


Posts : 110
Join date : 2012-05-23
Age : 24
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 6 May 2013 - 21:39

Dajte neku listu dwova samo da nije turbo bez onih tour guideova ... Smile
Back to top Go down
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 6 May 2013 - 21:58

Dz0n1 wrote:
Zanimaju me inzektori, dakle ovo me zanuma za njih:

1. Da li inzektori rade?
2. Kako rade? (Skapirao sam nesto da se kace jedan na drugog kao equip, ali ne kontam bas)
3. Ko se razume u njih ako moze da mi napise neku listu.

--------------

Pocetnik sam i ako moze neko da mi objasni sta znace OTK i FTK?

Igram ih na DNu vec dugo, pravim ih IRL pa mogu da ti objanim neke stvari a listu cu ti dati takodje Very Happy.

1. Izektori rade.
2. Rade tako sto je fora da nekako ubacis Horneta/Ladybuga u grave i onda lepo da krenes da ih Equipujes na Dragonflya (On kada se sa njega skine Inzektor SSuje (SpecialSummonuje) Inzektora. (Hornetov i Ladybugov efekat je da se jednom po potezu skinu sa Inzektora, a Centipedov i Dragonflyov je da equipujes Inzektora na njih.)) i Centipeda (On isto kao Dragonfly radi samo sto dodajes u ruku Inzektor kartu.)

To je mehanizam odnosno glavne 4 karte, pored njih trebaju ti Inzektor Sword-Zektkaliber koga Equi;pujes na Inzektora i daje mu 800atk, ali pored toga kada je taj Inzektor unisten i ta karta poslata na groblje ili je ona unistena dodajes Inzektora u ruku. Takodje isto tako postoji Inzektor Giga-Mantis koji kada se Equipuje na Inzektora, originalni attack tog Inzektora postaje 2400, i pored toga kada je unisten ili Inzektor poslat na groblje i tako unisten on SSuje Inzektora sa groblja.

Onda kada imas neke karte u ruci, krece spam, fora je da pravis sto vise XYZeva i da sa Hornetom cistis field, pa ili napadas sa Inzektorima ili pravis nesto jace i napadas sa njim. Takodje bice situacija kada neces moci lako da prodjes sa Hornetom ili ti mozda Hornet bude Banishovan, onda pokusavas da napravis Leviara i koristis Ladybuga. Takodje Ladybuga koristis ako zeslis da pravis Rank 4/5/6 (6 moze da se pravi lako).


3. Evo ti neka moja lista (Treba da se popravi i tako nesto ali ako zelis ozbiljniju listu i bolju trazi od Cracka.)

https://i.imgur.com/HfCFO6n.png

Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyMon 6 May 2013 - 22:11

DAT EXODIA
Back to top Go down
IHateGk's
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
IHateGk's


Posts : 1605
Join date : 2011-04-22

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyTue 7 May 2013 - 1:28

martine izbaci night assailanta jer ti ne treba
i ubaci 2 heart of the clear water je karta daje toliku eksplozivnost da je to nenormalno :DDD
Back to top Go down
Crack
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
Crack


Posts : 3005
Join date : 2011-10-15

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyTue 7 May 2013 - 2:04

IHateGk's wrote:
martine izbaci night assailanta jer ti ne treba
i ubaci 2 heart of the clear water je karta daje toliku eksplozivnost da je to nenormalno :DDD

Previše je 2. Tour Guide i Trooper se ne igraju u istom buildu, tj. ili igraš jedno ili drugo. Ako se odlučiš da igraš Tour Guide-a onda igraj samo 2 Toura bez Assailanta.
Igraj barem jednog Hoppera jer karta dobija game-ove.
Možda jedan/dva paradajza kao i Maxx "C".
Back to top Go down
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyTue 7 May 2013 - 13:52

Paradajza bas i ne volim :/, a Maxx "C" mi je bio u sidu mada sada sa ovim novim deckovima mislim da idem u main :/.

Night ce napolje. Very Happy
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyFri 10 May 2013 - 16:52

Ako moze neko da mi nadje decklistu miracle gemini-a sa ycs miami-a iz februara ove godine,bio bih jako zahvalan Smile
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyFri 10 May 2013 - 21:46

kad nam mre ova tema jao
Back to top Go down
XX-Saber
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
XX-Saber


Posts : 1184
Join date : 2011-09-13
Age : 27
Location : Lebane

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyFri 17 May 2013 - 16:57

Imam jedan problem.
Igraj Fire Fistove i imam VELIKI problem kada igram protiv Six Samuraja.
Sta da igram protiv njih a da ne unisti moj deck ? Smile
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyFri 17 May 2013 - 18:14

gozen match
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyWed 5 Jun 2013 - 10:46

Constelari bez bear-a mi trebaju. GO!
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 EmptyWed 5 Jun 2013 - 11:51

Fritzelgard wrote:
Constelari bez bear-a mi trebaju. GO!

Wtf? Kakav bre Bear u Constellarima? Jel to ono kao drze Tenki za Kausa pa onda i Bear-a usput?
Back to top Go down
Sponsored content





Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty
PostSubject: Re: Deckovi,saveti,sta igrati i to :)   Deckovi,saveti,sta igrati i to :) - Page 31 Empty

Back to top Go down
 
Deckovi,saveti,sta igrati i to :)
Back to top 
Page 31 of 34Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Deckovi,saveti,sta igrati i to :)
» Sta Igrati DW ili BW ???
» malo stara kartica koja moze uz drugara vanity'a da pomogne kad nije tu ladd :D
» Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti
» infinite ATK loop-deckovi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: