Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Blue-Eyes White Destruction

Go down 
4 posters
AuthorMessage
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 0:02

3 BEWD
3 TWSoL
3 REDMD
3 Red-Eyes Wyvern
2 Kao'Ki Meiru Drago
2 Masked Dragon
1 LADD
1 Prime
1 Vice
1 Exploder
1 Dread
1 Totem
1 Debris

3 Trade-In
2 Cards of Consonance
2 Gold Sarc
2 Book
2 A Wingbeat of a Giant Dragon
2 Dragon's Mirror
1 FF
1 DH
1 MR

1 Mirror
1 Burst Breath
1 Royal Decree

2 FHD (ne znam da li da stavljma i treceg, da ne bude mnogo)
1 BEUD
2 Stardust
1 Trident Dragion
1 Branka
1 Iron Chain
1 Exploder Dragonwing
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Mist Wurm
1 Colossal Fighter
1 Goyo
1 Chimeratech (mozda bi trebalo njega prebaciti u Side, pre nego u main, a umesto njega da stavim nesto korisnije)

Ovo je neka radna verzija... nije jos gotovo. Zanimaju me vasi predlozi i komentari.

Trenutno razmisljam da izbacim Royal Decree, ali nisam siguran za sta.

U Side sam mislio da stavim Decoy Dragon-a. Do skoro sam ga drzao u Main-u, ali sam ga izbacio za Debris-a. Debris-a samo isprobavam, ali ne mislim da ce da se zadrzi dugo. Jese da je CoC food, ali mislim da postoje bolja resenja... mozda Phalanx (vise volim LV2 Tunere u ovom decku).


Last edited by PakstraX on Sat 11 Dec 2010 - 10:06; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 0:17

Pa ja bi vratio Decoy, za pocetak. Probaj da ga squeeze-in pored Debris...sad, umesto cega, ne znam bas xD
Decree bi ja zadrzao, mada bi ubacio vise komada. Mislim, nije treap heavy, pa bi mozda mogao da dodas jos jedan, eventualno dva, a da mozda onda izbacis Burst Breath, mada ni to nije bas najpametnije...
Ili eventualno, dodaj Dragons' Rage, da dobijes piercing.
Jedan Wingbeat manje, meni je jedan uvek bio dovoljan, a umesto njega Giant Trunade.
Jel ti palo na pamet Swing of Memories? Dobro, 100% jeste, i pored REDMD nije bas potreban, mada moze da dobro dodje tu i tamo...
Back to top Go down
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 0:24

Za OTK 1 Wingbeat bi bio dovoljan, ali s obzirom na tolike karte koje se sada drze protiv OTK dekova, ni ne racunam da mi i jedna od 20 OTK/FTK kombinacija prodje. Igram 2 i zato sto mi sluzi ujedno i kao CED. Vratim REDMD u ruku unistim sve, pre toga SS nesto sitno sa Grobalja i onda opet SS iz ruke pa onda opet sa Hand/Grave. Takodje, mogu da vratim u ruku BEWD i da iskoristim Trade-In... Vice SS -> Wingbeat -> Vice SS -> Normal Summon Tuner ili SS REDMD -> SS -> GG... milion kombinacija...

RED M.D. xD lol House.... tako ga od sada zovem, Doktor Haus! FTW

Hyozanryu wrote:

Jel ti palo na pamet Swing of Memories? Dobro, 100% jeste, i pored REDMD nije bas potreban, mada moze da dobro dodje tu i tamo...

da... ranije sam ga igrao, ali stvarno nema mesta vise za njega...
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 0:29

Nije mi pala ta kombinacija na pamet, but it's very clever. Ok, tu je moj predlog za Wingbeat killovan xD
M.D. House, hehe...

Noob pitanje: sta je FF i DH, mozak mi pregoreo?
Back to top Go down
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 0:33

Future Fussion i Dark Hole

Koja je kombinacija?
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 0:40

Hah, koja sam ja noobina...

Za kombo, ma mislio sam na ovo sa Wingbeat. No dobro.

I dalje se drzim, ne tvrdim, da Decoy mora uvek u main kod dragona! xD
Slazem se za lv2 tunere, mogao bi Phalanx, odn. bio bi odlican izbor.

Inace, Extra je standardno, ukljucujuci i FHD? Gde ga nabavi... Razz
Back to top Go down
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 10:05

Imam i Extra Deck:
2 FHD (ne znam da li da stavljma i treceg, da ne bude mnogo)
1 BEUD
2 Stardust
1 Trident Dragion
1 Branka
1 Iron Chain
1 Exploder Dragonwing
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Mist Wurm
1 Colossal Fighter
1 Goyo
1 Chimeratech (mozda bi trebalo njega prebaciti u Side, pre nego u main, a umesto njega da stavim nesto korisnije)
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 10:24

Aj mi pokloni extra deck hahaha.

2 FHD je, cenim, dovoljno.
Pa dobro, mozda izbaci Chimeratech. Znam da zvuci smesno, ali ja bi dodao Gaia-u tu. No dobro... Ili, ako vec imas treceg FHD, ubaci njega tu.
Zavisi kako se uklopilo u deck, sve zavisi od tebe, odn. kako je dosad obavljao posao.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 10:36

Giant trunade,makar jedan,moze i nobleman-shield crush,sve vise se igraju flip efekti....deck je u sustini sjajno sastavljen,i ima jako dobru podrsku xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 10:59

Hyozanryu wrote:
Aj mi pokloni extra deck hahaha.

2 FHD je, cenim, dovoljno.
Pa dobro, mozda izbaci Chimeratech. Znam da zvuci smesno, ali ja bi dodao Gaia-u tu. No dobro... Ili, ako vec imas treceg FHD, ubaci njega tu.
Zavisi kako se uklopilo u deck, sve zavisi od tebe, odn. kako je dosad obavljao posao.

Mozda pre Brionac-a

Tolmy wrote:
Giant trunade,makar jedan,moze i nobleman-shield crush,sve vise se igraju flip efekti....deck je u sustini sjajno sastavljen,i ima jako dobru podrsku xD

Giant Trunade jeste dobra karte, pogotovo uz FF, jer onda mogu lako da napunim Grobalj, ali sta izbaciti?
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 11:05

PakstraX wrote:
Hyozanryu wrote:
Aj mi pokloni extra deck hahaha.

2 FHD je, cenim, dovoljno.
Pa dobro, mozda izbaci Chimeratech. Znam da zvuci smesno, ali ja bi dodao Gaia-u tu. No dobro... Ili, ako vec imas treceg FHD, ubaci njega tu.
Zavisi kako se uklopilo u deck, sve zavisi od tebe, odn. kako je dosad obavljao posao.

Mozda pre Brionac-a


Hm, da to mi nije palo na pamet.
Sad kad izadje, probaj da nabavis Trishula-u...
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 11:06

ovako nesto sam terao hyoa da igra Very Happy
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 11:12

JadenSRB wrote:
ovako nesto sam terao hyoa da igra Very Happy

Meni se svidja ovaj deck dosta, ali je skup. A i ja nesto ne volim bas BEWD-a...
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction EmptySat 11 Dec 2010 - 13:47

izbaci neku situacionu,poput burst breath,i stavi trunade,jer formira jako dobru strategiju oko otk,a to kako sam provalio,ovaj deck i ima za cilj....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Sponsored content





Blue-Eyes White Destruction Empty
PostSubject: Re: Blue-Eyes White Destruction   Blue-Eyes White Destruction Empty

Back to top Go down
 
Blue-Eyes White Destruction
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» blue-eyes white dragon
» Blue Eyes White Dragon Deck
» Blue-Eyes White Dragon deck
» Blue-Eyes Prophecy
» Maiden Blue-Eyes

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: