Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 only monster deck

Go down 
+3
Orbz
ningen
Admin
7 posters
AuthorMessage
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

only monster deck Empty
PostSubject: only monster deck   only monster deck EmptySat 3 Sep 2011 - 3:33

http://shriek.twoday.net/stories/38758899/

ne dozvoljava paste
deluje fino
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySat 3 Sep 2011 - 12:08

Hahhaha, ovo moram da napravim for the lulz.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 15:24

Znaci udjem ja tako jutros na dn nakon budjenja, sastavim ovo...sljaka ok, ono malo skripi tu i tamo ali da drugog lika nije prosrao raspali DaD dobio bih mu ziljavi chaos plant. Kad eto ti dodje Orbz i pita me onako bunovnog je l' igram otk/ftk verziju ovoga sa km doom-om? Km doom wut? Objasni mi on da ima kombo na netu i pogledam ja to nakon sto se rasanim, znaci jeste jadno dobiti tako nekog sa jbne 3 karte ali morao sam da ga ubacim u deck i isprobam...znaci deck radi i bez toga, a ako to uleti onda ostaje samo da ocekujes neminovne ragequit-ove/rokanje ass-a i zlostavljanje tastature od strane drugog igraca. XD
Back to top Go down
Orbz
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Orbz


Posts : 985
Join date : 2011-06-09
Age : 27
Location : Bgd

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 15:32

ningen wrote:
Znaci udjem ja tako jutros na dn nakon budjenja, sastavim ovo...sljaka ok, ono malo skripi tu i tamo ali da drugog lika nije prosrao raspali DaD dobio bih mu ziljavi chaos plant. Kad eto ti dodje Orbz i pita me onako bunovnog je l' igram otk/ftk verziju ovoga sa km doom-om? Km doom wut? Objasni mi on da ima kombo na netu i pogledam ja to nakon sto se rasanim, znaci jeste jadno dobiti tako nekog sa jbne 3 karte ali morao sam da ga ubacim u deck i isprobam...znaci deck radi i bez toga, a ako to uleti onda ostaje samo da ocekujes neminovne ragequit-ove/rokanje ass-a i zlostavljanje tastature od strane drugog igraca. XD

Kod toga cak i veiler dobije kitu Razz
Back to top Go down
AnyOne813
Rare Duelist
Rare Duelist
AnyOne813


Posts : 571
Join date : 2011-04-13
Age : 26

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 15:33

ajde daj listu....
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 15:36

km doom inconsistent

what is DaD?
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 15:46

Orbz wrote:
ningen wrote:
Znaci udjem ja tako jutros na dn nakon budjenja, sastavim ovo...sljaka ok, ono malo skripi tu i tamo ali da drugog lika nije prosrao raspali DaD dobio bih mu ziljavi chaos plant. Kad eto ti dodje Orbz i pita me onako bunovnog je l' igram otk/ftk verziju ovoga sa km doom-om? Km doom wut? Objasni mi on da ima kombo na netu i pogledam ja to nakon sto se rasanim, znaci jeste jadno dobiti tako nekog sa jbne 3 karte ali morao sam da ga ubacim u deck i isprobam...znaci deck radi i bez toga, a ako to uleti onda ostaje samo da ocekujes neminovne ragequit-ove/rokanje ass-a i zlostavljanje tastature od strane drugog igraca. XD

Kod toga cak i veiler dobije kitu Razz
Znaci veiler moze da ga sisa i nista vise. XD

Quote :
km doom inconsistent
Deck radi i oko njega, nebitno je, a ako se sve tri potrefe za kombo to je samo slag na torti. Odigrao sam 4 meca tako da ne mogu jos da tvrdim sada da uopste ne baguje, naravno da mogu da se slikam ako povucem sva tri doom-a uz neke druge gluposti, ali to vazi i za gomilu drugih deckova. Propustiti sansu za moguci otk/ftk u ovom decku je veca glupost po meni.
Back to top Go down
Honest
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Honest


Posts : 1163
Join date : 2011-03-22
Age : 27
Location : Nis

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 18:04

jer testirao neko ovaj deck , tj sa foruma
Back to top Go down
AnyOne813
Rare Duelist
Rare Duelist
AnyOne813


Posts : 571
Join date : 2011-04-13
Age : 26

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptySun 4 Sep 2011 - 19:39

lol [pg;edaj ningenove predhodne postove.........
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptyTue 6 Sep 2011 - 15:27

Honest1997 wrote:
jer testirao neko ovaj deck , tj sa foruma

nakon 5 duela na dn-u ovako sam zavrsio 4:1 u svim duelima sam pozvao hyperiona a jedno kristyu, envoy-a nisam ni izvuko:affraid:
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptyTue 6 Sep 2011 - 15:34

3 earth agenta umeju da zabaguju pa sam jednog izbacio recimo, pored toga moze jos u nekim stvarima ta okacena verzija da se dotera. Kristija kad se spusti to je manje-vise gg u ovom formatu, za sada sam zadovoljan kako deck sljaka mada osecam da sam smorio sve sa kojima sam igrao.
Back to top Go down
Andahunter
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Andahunter


Posts : 643
Join date : 2010-11-12
Age : 30
Location : Konoha

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptyTue 6 Sep 2011 - 19:38

ningen wrote:
mada osecam da sam smorio sve sa kojima sam igrao.
Ma neeeeeee.... Opustenoooo... Nisi...
Dek je bruka, kolko je retardiran -.- Razz
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck EmptyWed 7 Sep 2011 - 0:05

Andahunter wrote:
ningen wrote:
mada osecam da sam smorio sve sa kojima sam igrao.
Ma neeeeeee.... Opustenoooo... Nisi...
Dek je bruka, kolko je retardiran -.- Razz
XD Deck bugarski dobija to cu prvi reci, gledacu da ga ne igram toliko cesto. Napravio sam i neku svoju verziju bez birdmana, gallisa i km dooma, kada to dobije nema sta da se ljudi zale.
Back to top Go down
Sponsored content





only monster deck Empty
PostSubject: Re: only monster deck   only monster deck Empty

Back to top Go down
 
only monster deck
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Samurai Warlord Structure deck Exeed monster
» Best Tuner monster!
» Naj monster ikada
» anti-monster budget dek
» The Monster Mash!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: