Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Cloudian Quasar sa DN

Go down 
5 posters
AuthorMessage
stefan56
Common Duelist
Common Duelist
stefan56


Posts : 142
Join date : 2011-06-14
Location : Pozarevac

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 15:37

Deck je odlican (dobijao vise verzija tengua, sabere, a pogotovo six sam jer ga zabrana spell i trap ne pogadja puno), ali ima problema na samom pocetku pogotovo ako me protivnik ceka sa jakim zadnjim redom (solemn,compulsory...). Potreban fix da bi pocetna ruka bila bolja i da omoguci da kombinacija sto pre proradi... Svako misljenje je od koristi!

Monsters 22
Cloudian Smoke Ball x2
Cloudian Acid Cloud x2
Cloudian Cirrostratus x2
Cloudian Storm Dragon x3
Cloudian Turbulence x3
Fishborg Blaster x3
Mother Grizzly x3
Sangan
Skreech x3
Treeborn frog

Spell 15
Upstart Goblin x3
Hand Destruction x2
Card Destruction
Creature Swap
Dark Hole
Monster Reborn
Giant Trunade
Foolish Burial
MST
Salvage
Moray of Greed
Enemy Controler

Trap 3
Trap Stun x3

Extra 15
T.G. Hyper Librarian x3
Formula Synchron x3
AOJ Catastor
Stardust Dragon x2
Black Rose Dragon
Brionac
Trishula
Shooting Star Dragon
Shooting Quasar Dragon x2
Back to top Go down
Orbz
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Orbz


Posts : 985
Join date : 2011-06-09
Age : 27
Location : Bgd

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 16:40

Decree?
Back to top Go down
stefan56
Common Duelist
Common Duelist
stefan56


Posts : 142
Join date : 2011-06-14
Location : Pozarevac

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 17:02

Ne odgovara zbog treeborna, a on mi je glavni ne tuner za izvodjenje formule, tako da je bolji trap stun...
Back to top Go down
Orbz
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Orbz


Posts : 985
Join date : 2011-06-09
Age : 27
Location : Bgd

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 17:04

Wtf, treeborn ti je glavni tuner. A ako mislis na non-tunera, smoke ball ti je glavni
Back to top Go down
stefan56
Common Duelist
Common Duelist
stefan56


Posts : 142
Join date : 2011-06-14
Location : Pozarevac

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 17:21

rofl... Treeborn nije tuner,a smoke ball kombinacija dolazi u obzir samo ako imam turbulence u ruci, ali ne mogu ceo deck da ostavim na samo tom combo-u...
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 20:58

lol pocelo je.........postoji mnogo bolja werzija owog decka sa kristijom i heraldom koju sam ja naprawio.........necu reci wishe nista od toga Very Happy
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 21:10

RafaeL wrote:
lol pocelo je.........postoji mnogo bolja werzija owog decka sa kristijom i heraldom koju sam ja naprawio.........necu reci wishe nista od toga Very Happy
bash bih hteo taj shit da vidim xD...salim se vidjao sam dosta cloudian deckova sa dosta fairy suporta...inace nznm sto toliko komplkujete deck Razz
1000 stvari za prizivanje 1 formule koliko sam ja razumeo Razz
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyWed 13 Jul 2011 - 21:14

owaj deck nie moja kreacija,wideo sam ga i pitao za listu i lik koji je naprawio deck mi je poslao listu,ali je necu kachiti.....tek mnogo dobar,balansiran deck koji spamuje synchrone mozda i wise nego plantowi + kristija i herald backup.......
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyThu 14 Jul 2011 - 13:25

vidi ti njega prvo kaze ima listu pa onda nece da je okaci, ccc nemoj onda ni govoriti da je imas Very Happy

Monsters: 22

1x Gorz, Emissary of Darkness
3x Genex Undine
3x Cloudian-Storm Dragon
3x Genex Controller
3x Cloudian-Turbulence
3x Cloudian-Smoke Ball
2x Fishborg Blaster
2x Treeborn Frog
2x Battle Fader


Spells: 18

1x Dark Hole
1x Giant Trunade
1x Monster Reborn
1x Foolish Burial
1x Mind Control
1x Card Destruction
2x Mystical Space Typhoon
2x Enemy Controller
2x Pot of Avarice
3x Hand Destruction
3x Nobleman of Extermination



Extra deck: 15

3x Formula Synchron
1x Armory Arm
2x T.G. Hyper Librarian
1x Ally of Justice-Catastor
1x Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1x Black Rose Dragon
1x Stardust Dragon
1x Colossal Fighter
1x Mist Wurm
1x Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1x Shooting Star Dragon
1x Shooting Quasar Dragon

Eto jedna veoma fina dek lista a cijeli artikal mozes pogledati na

http://duelacademy.forum0.net/t9064-clouds-that-shoot-quasar

ako zelis vise informacija kako ovo sve radi Wink
Back to top Go down
stefan56
Common Duelist
Common Duelist
stefan56


Posts : 142
Join date : 2011-06-14
Location : Pozarevac

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyThu 14 Jul 2011 - 14:14

Pokusavao sam sa genex engineom, ali summon undinea se uvek ispostavio kao los, jer je slab a nemam trap da ga branim... Da ne pominjem controler koji je uvek dead draw... Nije lose, ali skreech mi je bolji za punjenje gravea...
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyThu 14 Jul 2011 - 18:34

Amy Cool wrote:
vidi ti njega prvo kaze ima listu pa onda nece da je okaci, ccc nemoj onda ni govoriti da je imas Very Happy

Monsters: 22

1x Gorz, Emissary of Darkness
3x Genex Undine
3x Cloudian-Storm Dragon
3x Genex Controller
3x Cloudian-Turbulence
3x Cloudian-Smoke Ball
2x Fishborg Blaster
2x Treeborn Frog
2x Battle Fader


Spells: 18

1x Dark Hole
1x Giant Trunade
1x Monster Reborn
1x Foolish Burial
1x Mind Control
1x Card Destruction
2x Mystical Space Typhoon
2x Enemy Controller
2x Pot of Avarice
3x Hand Destruction
3x Nobleman of Extermination



Extra deck: 15

3x Formula Synchron
1x Armory Arm
2x T.G. Hyper Librarian
1x Ally of Justice-Catastor
1x Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1x Black Rose Dragon
1x Stardust Dragon
1x Colossal Fighter
1x Mist Wurm
1x Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1x Shooting Star Dragon
1x Shooting Quasar Dragon

Eto jedna veoma fina dek lista a cijeli artikal mozes pogledati na

http://duelacademy.forum0.net/t9064-clouds-that-shoot-quasar

ako zelis vise informacija kako ovo sve radi Wink

ah sta ces,moje liste ne mogu da dobiju swi.......xD.......zeam se,chuwam listu iz nekih drugih razloga,ne zbog sebicnosti majke mi,tebi mogu poslati na pm ako te zanima Smile inace lista ti je dosta solidna,al nije to ono o chemu sam mislio.....za pocetak,ubaci kristiju,to je laksi deo posla Wink ....ps.kako napreduje le,ne pratim u zadnje wreme Razz? nisam znao do juce ni da smo se mi px raspali trolololol
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyThu 14 Jul 2011 - 19:38

Generalno scena timova je jako losa nije to vise to. ljudi su se zasitili toga. sto se tice LE on se ne raspada nikad to je sigurno znas kako to kod nas ide mi smo vise raja nego tim tako da nije da ce se to nekad uskoro okoncati jedino ako neko dobije djecu (ili ballin nadje neko zensko) Very Happy PX se raspada stalno to je vazda bio tim trollova Very Happy mozda imaju pobjeda dosta ali tim koji ne moze izaci na kraj sa svojim opstankom je los tim kako god (njihov izgovor ovaj put: raspali se zato sto su ostvarili sve ciljeve. yea right lol)

on topic:

Ne treba mi lista ne privlaci me ovaj dek (quasar is gay) a ovo je inace dek od The_Dutch_Prince-a nije moj ali postovala sam cisto eto ako je malo od pomoci Smile
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN EmptyThu 14 Jul 2011 - 19:50

da znam,zasitili su se ljudi.....hah da,zato sam ja jedino u le-u bio na "niwou" jer mi tamo niko nije ni trazio pobede,pa znash i sama kako sam zawrshawao war-owe,dok sam u ex i px otisao kao "ime",pa su mi stwarali pritisak a to ne wolim (mada sam i tamo kidao Very Happy )Razz......lol decu mozes samo ti da dobijes,jer od onih no lifera tesko da je iko sposoban za tako nesto,a posebno ballin koji prowodi zhiwot na brazzers-u Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!!!!! eeeeeeeej,ne wredjaj mi biwshi tim Razz Razz realno,jesmo postigli swe,mada to nije razlog,ne znam koliko smem da pricam o prawim razlozima,al ono,da smo swe postigli jesmo Very Happy Very Happy Very Happy i da,dosta pobeda ????? mi smo ne porazeni Very Happy Very Happy ...al ono,drago mi je da le i dalje gura,tamo sam poceo,tamo maltene i naucio da igram Razz Razz.....tdp je noob,tako da owu listu ne treba prewise ozb.shwatiti iako nije losha kao sto rekoh,mada oawj deck ima mnogo weci potencijal i bolje buildowe
Back to top Go down
Sponsored content





Cloudian Quasar sa DN Empty
PostSubject: Re: Cloudian Quasar sa DN   Cloudian Quasar sa DN Empty

Back to top Go down
 
Cloudian Quasar sa DN
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cloudian deck
» Cloudian Stun
» zanima me kako bi mogao da poboljsam cloudian deck
» Laval Quasar pwn
» laval quasar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: