Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 DN is down!

Go down 
+15
Mauler
girugamesh
JoXa
Amy Cool
ningen
Orbz
Wishes
čovek
AnyOne813
JadenSRB
ShutGuz
Elen
blue neca
pedja014
The Stig
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 11:25

Rekao je da su to samo trenutno slivovi da ce naci neshto bolje.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 14:23

Admin wrote:
Po kom osnovu oni tuze bilo koga kad lik ne zaradjuje od dn!? Ljubomorni su jer im odvlaci musterije od RL kupovine i YGO online koji je GOVNO!

Da imam mind control na sve yugioh igrace u svetu izdao bih komandu da se nista ne kupuje od robe na pola godine zbog ovoga i da im se ne ide na ycs! Totalni bojkot, opste nezadovoljstvo, diktatura nacina zivota!
Lol, ti razumes to da ne mora neko da zaradjuje od upotrebe tudjeg proizvoda da bi ga vlasnik tuzio, zar ne? Smile
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 14:26

ningen wrote:
Admin wrote:
Po kom osnovu oni tuze bilo koga kad lik ne zaradjuje od dn!? Ljubomorni su jer im odvlaci musterije od RL kupovine i YGO online koji je GOVNO!

Da imam mind control na sve yugioh igrace u svetu izdao bih komandu da se nista ne kupuje od robe na pola godine zbog ovoga i da im se ne ide na ycs! Totalni bojkot, opste nezadovoljstvo, diktatura nacina zivota!
Lol, ti razumes to da ne mora neko da zaradjuje od upotrebe tudjeg proizvoda da bi ga vlasnik tuzio, zar ne? Smile
valjda...
nego slivovi jesu uzas ali vazno je da se DN vratio i da nemoram da igram prokleti kcvds koji nema update...
Back to top Go down
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 15:30

KiCkASS wrote:
vazno je da se DN vratio i da nemoram da igram prokleti kcvds koji nema update...
same with me...ali stvarno jedan dan nema DN i svi se pomamili Very Happy
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 15:51

placido wrote:
KiCkASS wrote:
vazno je da se DN vratio i da nemoram da igram prokleti kcvds koji nema update...
same with me...ali stvarno jedan dan nema DN i svi se pomamili Very Happy
pa da...sta ce drugo no liferi da rade...nego,WTF hentai sig...bash si pao placido..."xD"
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 18:13

KiCkASS wrote:
ningen wrote:
Admin wrote:
Po kom osnovu oni tuze bilo koga kad lik ne zaradjuje od dn!? Ljubomorni su jer im odvlaci musterije od RL kupovine i YGO online koji je GOVNO!

Da imam mind control na sve yugioh igrace u svetu izdao bih komandu da se nista ne kupuje od robe na pola godine zbog ovoga i da im se ne ide na ycs! Totalni bojkot, opste nezadovoljstvo, diktatura nacina zivota!
Lol, ti razumes to da ne mora neko da zaradjuje od upotrebe tudjeg proizvoda da bi ga vlasnik tuzio, zar ne? Smile
valjda...
nego slivovi jesu uzas ali vazno je da se DN vratio i da nemoram da igram prokleti kcvds koji nema update...
a kao yvd i kcvds nisu tuzeni?
yvd je doduse open source i nikad ga niko nece unistiti!!!
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Andahunter
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Andahunter


Posts : 643
Join date : 2010-11-12
Age : 30
Location : Konoha

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyThu 23 Jun 2011 - 21:51

@Ningen
Ne, po pravu kaze da ako ti neko koristi proizvod, a zaradjuje a pritom ti ne daje % mozes da ga tuzis...
Ako ne zaradjuje onda nemas osnove da ga tuzis, ili mozes al neces dobiti parnicu.... (doduse to su ludi japanci...)
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyFri 24 Jun 2011 - 1:08

kontam da je ningen doktorirao pravni pa ne bi bilo kul da ga trollujemo sa ovim Very Happy
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Andahunter
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Andahunter


Posts : 643
Join date : 2010-11-12
Age : 30
Location : Konoha

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyFri 24 Jun 2011 - 1:30

Admin wrote:
kontam da je ningen doktorirao pravni pa ne bi bilo kul da ga trollujemo sa ovim Very Happy
Da.... Ipak smo mi laici... Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyFri 24 Jun 2011 - 9:33

Andahunter wrote:
@Ningen
Ne, po pravu kaze da ako ti neko koristi proizvod, a zaradjuje a pritom ti ne daje % mozes da ga tuzis...
Ako ne zaradjuje onda nemas osnove da ga tuzis, ili mozes al neces dobiti parnicu.... (doduse to su ludi japanci...)
Pazi, ja ne znam kakav je pravni sistem Japana, ali kod nas nije tako. Ne samo da mogu da te tuzim ako neovlasceno iskoriscavas moju stvar uz zaradu, vec naravno mogu i ako ti nemas nikakvu neposrednu ekonomsku korist od toga vec meni samo time nanosis stetu. Mogu da te tuzim cak i u slucajevima kada ti nemas neposredno nikakvu ekonomsku korist, a ja ne trpim stetu od toga, u tom slucaju moze da se radi o krivicnom delu oduzimanja tudje stvari. Radi se o situacijama kada ti nemas nameru da prisvajanjem tudje stvari pribavis sebi ili drugom protivpravnu imovinsku korist, vec oduzimas tudju stvar u nameri da je privremeno koristis, a da to ne umanji njenu vrednost, na primer neovlasceno mi oduzmes vrednu knjigu pa je vratis neostecenu nakon odredjenog vremena (a nisi je kopirao, nisi iznajmljivao drugima i slicno).
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyFri 24 Jun 2011 - 11:00

zovem te u pravni tim lol
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Andahunter
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Andahunter


Posts : 643
Join date : 2010-11-12
Age : 30
Location : Konoha

DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 EmptyFri 24 Jun 2011 - 11:46

Prosao si test, dobio si posao!
Back to top Go down
Sponsored content





DN is down! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: DN is down!   DN is down! - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
DN is down!
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: