Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Iilija256
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Iilija256


Posts : 990
Join date : 2011-06-11
Age : 35
Location : Mostar

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 22:46

Lusten dragon x1
Spear dragon x1
Mystic swordsman lvl 4 x2
Man-eater bug x3
Dummy golem x2
Zombyra the darx x1
Muka muka x2
Aqua Nadoor x3
Plavooki modri zmaj x2
Gospodar zmajeva x1
I naravno moj sa avatara koji je tu jer je prva orginal karta i koju sam dobio od prijatelja na dar

Seven Tools of bandit x2
Magic Cylinder x1
Sakuretsu armor x1
Dust tornado x1
Shadow spell
Trap hole x3
Call of the Haunted x1
Magic jammer x1
Dark Spirit of the Silent x1

Dark hole x1
Tribute to the doomed x1
Axe of despair x1
Dark-Piercing Light x1
Fissure x3
Monster reborn x1
Mystical space typhoon x1
Malevolent nuzzler x2
Horn of the Unicorn x1
Share the Pain x1
Frula za prizivanje zmajeva x1

Imam još Toon world i Toon summoned skull te Relinquisheda i tribut kartu za njega, da dodajem u deck ili ne. I valja li ovo ičemu?
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 22:56

Gle kako, da te ne lažem, sa ovim nikad nećeš osvojiti turnir, ili bilo šta slično, ali je solidan deck za početak igre, ako nemaš mogućnosti da nabaviš druge karte.

Većina karata jesu zastarele, ali u principu, ovakvi deckovi mogu da budu jako zabavni ako igraš sa igračima čiji su deckovi na sličnom nivou kao ovaj tvoj (znam da je meni fun). Kad uzmeš to u obzir, ovde ne može da se ubacuju neki fixovi.

Ako ti se sviđa ovaj deck, i zadovoljava potrebe, onda ga samo "powergamuje" odn. nabudži nekim jačim kartama.
Ali ako oćeš da "ideš na viši nivo", onda ćeš morati da uložiš solidne količine novca u igru, da bi sastavio dobar, takmičarski "up to date" deck. U ovom delu Deckovi/Špilovi ima dosta deckova koje možeš da napraviš, cenovnog ranga od 20€ - 400€ (u proseku), ili alternativno da kupiš već gotov deck (Admin prodaje npr.).
Ako samo želiš da pribaviš nove karte, 1-3 komada nekog novijeg Structure Deck-a (komad je oko 10€) je sasvim dovoljno.

Nadam se da ti je ovo pomoglo.
Back to top Go down
Iilija256
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Iilija256


Posts : 990
Join date : 2011-06-11
Age : 35
Location : Mostar

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:08

Stvar je u tome što je dek poslužio svrsi, osvetio sam se jednome bivšemu prijatelju sa njime i ukopao ga za sva vremena. Sada bi htio da imam nešto pristojno čime ne bi osvojio turnir, ali bi nekoga natjerao da se malko pomuči. Igram radi zabave sa cimerom kome niti jedna nije orginal(osim estetski lijepih), ono uživam u igri, a ne sada da bi išao da osvojim planetu Razz. Što bi mi oko prilike još trebalo da budem low/mid class?
Back to top Go down
Mauler
Banned user
Mauler


Posts : 696
Join date : 2010-11-11
Age : 31
Location : Garilend

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:24

Da ja budem malo realniji (suroviji?) od Hyo-a...


S ovim ne da ne bi osvojio turnir nego tesko da bi ikog tamo i pobedio cak i na ovim nasim balkanskim prostorima. Deck je neki klasican Beatdown iz 2004-2005. Problem je isto sto ovaj deck ne moze da se "unapredi" zato sto ova vrsta decka vise ne postoji, morao bi da pravis skroz novi.

Posto se igra doooooooooooosta promenila, uslozila i izkomplikovala od vremena kad se ovaj deck igrao, ja ti prvo predlazem da prvo DUGO vremena (par meseci) prvo prostudiras igru preko interneta (prvo bar treba nauciti jedno 500-600 karata koje su sad u najsiroj upotrebi xD) i krenes polako da igras online, pa tek kad se upoznas da vidis sta ces i dal ces raditi u pravom zivotu.

I da znas, ja sam isto igrao u vremenu kad se ovaj deck igrao, pripremi se da upoznas skoro potpuno drugaciju igru. Evo ti najprostiji primer: u to vreme odprilike najjaci prvi potez koji je deck mogao da uradi je summon bice od 1900 atk bez efekta...sad su neki deckovi u stanju da prvi potez spuste 5 bica sa cca 2500 atk sa prebrutalnim efektima koje ne bi mogao ni da zamislis u to vreme...
Back to top Go down
Iilija256
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Iilija256


Posts : 990
Join date : 2011-06-11
Age : 35
Location : Mostar

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:32

I pretpostavljao sam nešto takvo. Koju onda od online igara krenem da igram? I koliko su gaves korisni u današnje vrijeme, ATB ovdje prodaje deck na aukciji, isplati li se ono uzeti?
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:39

Kreni sa Dueling Network-om.

http://www.duelingnetwork.com/
Back to top Go down
Mauler
Banned user
Mauler


Posts : 696
Join date : 2010-11-11
Age : 31
Location : Garilend

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:41

Duelingnetwork.com


Mislis na Gravekeepere xD

Trenutno jedan od najboljih deckova, jeftin (osim par karata) i lak da se igra.

Taj njegov build je u sustini dobar, fali par karata koje kostaju 90 dolara komad i nema ih bas puno ljudi na Balkanu, a uvek ih mozes dodati online. Samo je pitanje dal ti se isplati da kupujes tako ili da narucis taj structure odakle se oni dobijaju i dokupis ostale karte.


Last edited by Mauler on Wed 15 Jun 2011 - 23:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
Iilija256
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Iilija256


Posts : 990
Join date : 2011-06-11
Age : 35
Location : Mostar

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:46

Hvala na pomoći Very Happy
Back to top Go down
Iilija256
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Iilija256


Posts : 990
Join date : 2011-06-11
Age : 35
Location : Mostar

Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku EmptyWed 15 Jun 2011 - 23:55

http://www.yugiohsrbija.iz.rs/t1076-bogdanova-aukcija Mišljenje o ovome, izvinite ako je zabranjeno govoriti o aukcijama na forumu.
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty
PostSubject: Re: Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku   Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku Empty

Back to top Go down
 
Pomoć oko decka, tko ima volje neka pomogne početniku
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pomoć oko GK decka
» Pomoc oko side decka
» Pomoc o sastavljanju decka
» Potrebna pomoc oko Dinosour decka
» Pala neka kinta. :D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: