Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Moj Dark World sa DN-a

Go down 
+4
ShutGuz
Amy Cool
pedja014
sanjin the magician
8 posters
AuthorMessage
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyTue 14 Jun 2011 - 14:47

Moj Dark World sa DN-a Dwdeck
Back to top Go down
pedja014
Rare Duelist
Rare Duelist
pedja014


Posts : 341
Join date : 2010-11-12
Age : 34
Location : BG

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyTue 14 Jun 2011 - 15:49

-veiler +jar? oO
Back to top Go down
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyTue 14 Jun 2011 - 16:09

Ne igram Jara zato sto je nekad - preocigledan. I nekad zna zasmetati to sto ne radi sa Fieldom. Ovaj deck zasad gazi vecinu pred sobom.
Veiler mi rijesava glavne probleme koje ovaj deck ima :
- Trishula, Chaos Sorcerer, Junk/Debris
- Scrapovi
- Kageki 1st turn i Hand/Mizuho bilo kada
- Stratos, Gearframe, Agent of Earth. i slicni klinci...

Kad gubim ili sagledam poraze, uvijek kukam "da mi je onda Veiler bio"... I probavao sam 1, premalo, 2, opet premalo. Sad sam na 3 i dosta je dobar. Ako me on ne spasi, nista nece.

Veiler ubija sve sto DW smeta - osim Macro spilova, protiv njih je auto-loss cim opale nesto takvo.
Back to top Go down
pedja014
Rare Duelist
Rare Duelist
pedja014


Posts : 341
Join date : 2010-11-12
Age : 34
Location : BG

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyTue 14 Jun 2011 - 16:14

pa dobro,tacno je da ce ljudi odmah izvaliti jar-a
mozda izbaciti jednog brona za jednog silvu
ja igram neku retardiranu verziju sa drag gown ito the grave,i boga mi radi dobro xD,vidis protivniku ruku,izbacis mu sta ti smeta,ti ostavis samo ne dw da ti discard i tebi do jaja...ja sam cak i foolish ubacio da bacas zmaja u grave...a mogao bi i ddv u main?
Back to top Go down
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyTue 14 Jun 2011 - 17:39

Drag down i DDv su kandidati na cekanju za testiranje.
A Sillve i Goldda mi je, sto ih vise igram, sve vise pun kapak. Cim dignem na 4, odmah se pojavljuju kao mrtve karte. Radije bih ubacio neki trap umjesto treceg Brrona, koji iznenadjuje koliko zna iznenaditi protivnika i dovrsiti mi partiju sa krkanima u ruci. To je mozda najpotcjenjenija karta u DW temi.
Back to top Go down
pedja014
Rare Duelist
Rare Duelist
pedja014


Posts : 341
Join date : 2010-11-12
Age : 34
Location : BG

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyTue 14 Jun 2011 - 17:49

pa da sad bronn ima veci potencijal zbog field-a,ali tri je po meni opet mnogo...eto mozes taman umesto jednog da brobas ddv
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyWed 15 Jun 2011 - 19:00

Necu da ti lazem ovaj deck je daleko od kompetitvnog, daleko ponavljam.
Zbog toga i imas mrtve karte u ruci. Goldd i Sillva pogotovo Sillva su prejake karte i nikad ne smetaju i taj omjer im je dobar samo sto ja preferiram Sillvu na 2 umjesto Goldda.

Ovo ne vrijedi fixovati jer igras potpuno promaseno od onoga za sto su izasle ove nove karte.

Nemoj me pogresno shvatiti ok, ti pobjedjujes sa njim ali mogao bi 10 puta bolje nego sada u tome je kvaka.

Postovacu ja svoj uskoro pa eto pogledaj gdje grijesis Wink
Back to top Go down
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySat 25 Jun 2011 - 15:12



Nakon sto me jedno 7-8 dana nije bilo na forumu, chekirao sam ti deck.
Ignorisi side deck, posto ta opcija na DNu ne postoji, ja to koristim kao karte koje povremeno ulaze i izlaze kad ih odlucim testirati.
Ne igram Warninge, a ni Ravene iz prostog razloga sto znam da ih necu nabaviti dok ne izadju reprinti koji su 5 puta jeftiniji. Ozbiljan sam ja igrac, glupo mi igrati karte koje necu imati. Samim time, Sangan nema ozbiljnu primjenu van Morphinga koji eto ne odgovara mom stilu igre ( ali uvijek mu ostavljam vrata otvorena ako se predomislim). Naravno, isto tako necu ni onaj Tour Guide igrati. Istina je da bi Gorz mogao napolje jer se nije pokazao uvijek koristan. Veiler zasad kolje protivnika, ja ne znam kako se ti nosis sa Trunade + Trishula ili Chaos Sorcererom. Jer za Graphu ti vrijedi ''radi sto hoces, samo ga nemoj removati''.
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySat 25 Jun 2011 - 15:18

nego zasto ne pokusas da ubacis cerli monka dobro pomazhe odmah acc 2 eff dw dova
Back to top Go down
Orbz
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Orbz


Posts : 985
Join date : 2011-06-09
Age : 27
Location : Bgd

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySat 25 Jun 2011 - 16:47

sanjin the magician wrote:


Nakon sto me jedno 7-8 dana nije bilo na forumu, chekirao sam ti deck.
Ignorisi side deck, posto ta opcija na DNu ne postoji, ja to koristim kao karte koje povremeno ulaze i izlaze kad ih odlucim testirati.
Ne igram Warninge, a ni Ravene iz prostog razloga sto znam da ih necu nabaviti dok ne izadju reprinti koji su 5 puta jeftiniji. Ozbiljan sam ja igrac, glupo mi igrati karte koje necu imati. Samim time, Sangan nema ozbiljnu primjenu van Morphinga koji eto ne odgovara mom stilu igre ( ali uvijek mu ostavljam vrata otvorena ako se predomislim). Naravno, isto tako necu ni onaj Tour Guide igrati. Istina je da bi Gorz mogao napolje jer se nije pokazao uvijek koristan. Veiler zasad kolje protivnika, ja ne znam kako se ti nosis sa Trunade + Trishula ili Chaos Sorcererom. Jer za Graphu ti vrijedi ''radi sto hoces, samo ga nemoj removati''.
Necesh nabaviti ni 3/4 decka dok ne izadje structure, u novembru (ako mentoli iz konamija ne odluce da odlozhe release, shto ce se desiti najverovatnije)
Gorz MORA napolje jer gorz+field nije dobra ideja, probaj tragoediu (ona izlazi u structuru btw)
Back to top Go down
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySat 25 Jun 2011 - 18:53

Ja imam sve Dark World karte, osim onih koje su nove u Structureu. Znaci osim 2 Veilera, imam sve ostalo. Nije problem field, on se uvijek nekako makne(Black Rose, tajfun, trunade...), cak ga mozes koristiti sa fieldom ako ti ispadne mrtav.
Tragoedia...ne vidim bas neku korist i sinergiju decku, a Gorz mi bolje radi tu defanzivu, tako da bih radije Fadera ubacio. Ali cu vjerojatno neki s/t ubaciti radije.

A za Celrija... oklijevam jer mi smrdi na nekonzitentnost. Uobicajeno Dark Worldovi traze neku discard kartu. Celri trazi Discard kartu i drugog Dark Worlda koji treba da ima boletan efekat da bi se isplatio taj play (Goldd i Sillva jedino).
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySun 26 Jun 2011 - 2:45

Pa dobro posto ti je ovo RL dek onda ok ali nece ti ovaj bas uspijeti, bar ne protiv jakih protivnika sa samurajima ili GK ili tako nesto. Moze ali u prosjeku nece.

Moj savjet jer zelim stvarno da ti pomognem je da igras moj deck bas onakav kakav je jedno 30tak puta na DN-u protiv raznih dekova ali da se naucis malo mehanici deka jer iako sve izgleda ocigledno nekad se puno dvoumis oko toga sta uzeti sa snow-om kada je kriticna situacija itd. Uglavnom probaj nije isto kao tvoj ovaj dek, ni blizu iako su slicne karte koristene ima dosta strategija koji tvoj dek nema. To ti govorim zbog toga da vidis koliko se razlikuju u konzistentnosti pa da znas da ako ces da kupujes neke karte za DW onda bar probaj pribliziti onom mom bildu. Ja sam ga igrala do sad oko bar 200 puta tako da vjeruj mi znam sta govorim Very Happy


Tour Guide ti ne treba jer dek je dovoljno brz da radis s njime sto zelis (tipa kao hoces onog lv5 novog xyz-a pozvati koji moze unistiti 2 karte na polju tek tako onda gledas da pozoves sillvu goldda ili cak combo sa ravenom kada je on lv5).

Sto se tice Celrija 1x je dovoljan i predobar je da ne koristis ni jedan. Moras imati jednog za svaki slucaj jer ta karta tako pomaze cesto, ustvari kad pomaze obicno i zavrsava duel.

I molim te Morphing <3 To je jednostavno priceless kada mu upotrijebis efekat. Desi se da ti nestane resursa a ova karta je tada win condition sto bi rekli spanci na engleskom.


A na pitanje kako se nosim sa Trunade CS i Trishula i to sve, pa jednostavno je. Sada sam zamijenila Warninge sa Compulsory Evacuation Device. To dvoje i dva virusa su mi dovoljna. iako je wrning bitan evacuation mi koristi na oba fronta. Ovako to ide:

scenario 1: protivnik pocinje da spamuje sa junk kartama ovo ono krenu ti silni tokeni i tako to vec se vidi neki librarian pa onda se pokusava i formula i tako to eh prije nego on to pocne synchro spamovat ja ga malo pustim da potrosi normal summon recimo sa debrisom ili junkom ili nekim drugim nebitno a onda slijedi virus. kraj price. nema dalje. pobjeda odmah. vecina ih tu preda duel. par puta sam izbacila cijelu ruku i cijeli field monstera sa virusom i kako da neko tu nastavi dalje jedino sto im preostaje je ASS Very Happy:D:D

scenario 2: recimo to isto sve samo mu vratis tunera u ruku kada hoce sync sa Evacuation device-om.

Jer za Graphu ti vrijedi ''radi sto hoces, samo ga nemoj removati''

scenario 3: Grapha napada, protivnik reaguje sa Prison-om. nije problem chain sa evacuation device ili virusom rjesava problem. vratis ga u ruku pa onda imas da iskoristis njegov efekat opet Very Happy ili da zrtvujes sa virusom. kako god opet si na velikom dobitku odnosno on je samo izgubio kartu.

scenario 4: Chaos Sorcerer pokusava sa remove from play that stupid grapha! samo ponovis scenario 3 Very Happy

scenario 5: on uspije da remova graphu. ti kazes na to "screw the rules im winning" jer imas 3 graphe koji tako lahko dolaze iz deka kada imas preko 10 draw karti i deck thinner-a (moj omiljeni prevod za ovo je RAZRJEDJIVAC DEKA Razz) ili ti ga drugim rijecima preplavis ga rijecju grapha. moze jednom mu uspijeti ali 3 puta dok to uradi ti si vec dobio match a ne samo duel.

zadnji i najcesci scenario: protivnik ne uspije nista da uradi jer je pravi DW prebrz.


I jos nesto. zasto se trudite ubacivati neke tech karte kao tragedija ili gorz i tako to battle fader....to sve usporava dek jako. jedna karta vam mnogo znaci. six samurai igraju sami, GK igraju sami iako su prije koristili razna pomagala, i DW igraju sami osim nekih ociglednih izbora kao Raven Jar i Sangan. cak i sangan moze ici nije neophodan.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySun 26 Jun 2011 - 13:10

^ Lol postovi su ti sjajni.
Jedino ne mogu da se slozim za tech karte, mozda usporavaju i nejednako pogadjaju razlicite spilove protiv kojih se igra, ali su takodje i odlicna zamena u odredjenim slucajevima kada treba nesto da se ubaci iz pomocnog spila. Ti si na primer pomenula samuraje, ok do jaja oni su lepo zaokruzeni i igraju se sami, al' onda kad treba igrac da ubaci nesto iz pomocnog, on tada ne zna sta da izbaci, jer mu sve manje-vise treba. To konstantno vidjam na turnirima, a ne koristiti prednosti pomocnog spila je nimalo naivan hendikep.
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySun 26 Jun 2011 - 13:24

Probao sam Amy-in build, radi mnogo dobro.Uglavnom zavrshavam duele tako shto sa graphom pochistim protivnikov field,ispamujem,udarim virus(za svaki sluchaj da ne popijem nekog fadera),ss josh neshto i gg.
u tvom decku fali morphing koji je ovde obavezan, ne vidim poentu 3 veilera.i decku uopshte ne treba neki veliki trap support 3 solemna,2 virusa sasvim dovoljna.
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptySun 26 Jun 2011 - 18:50

@ningen upravu si ti ja sam se malo pogresno izrazila jer sam vise mislila na tech tipa ovako 3 veilera sto je previse jer s jedne strane veiler radi svoj posao veoma dobro ali s druge dek je mnogo sporiji i veiler ne koristi setovan kao sto je to morphing kad smeta u ruci jer zelis igrati recimo Card Destruction. To su sve one stvari koje ne izgledaju na prvi pogled kao dobar potez ali u dugorocnom planu imaju itekakav ucinak.

Ja recimo cesto imam neki tech npr Malefic Cyber End Dragon u dekovima koji forsiraju prisutnost Field-a tipa GK ili onaj Counter Agent ali to je samo jedna karta i ona ne utice na funkcionalnost cijelog deka.

Jaden drago mi je da si ga probao Very Happy

Recimo moj tech u tom deku je Dragged down into the Grave jer sam vidjela kada vucem karte tada i pobjedjem a ta karta mi daje i discard i draw power. Mnogi kazu da je to standardna karta u DW deku ali mnogi je ne znaju iskoristiti kako treba. Nije to samo dobijes je vidis DW u ruci ostalo setujes i eto ga, ta karta cesto pobjedjuje jer bukvalno sa njih 2x i 2x virusa skoro stalno vidim ruku protivnika sto mi olaksava svu igru i znam kako da usmjerim svoj duel, snow effekat itd. Poznavanje ruke protivnika daje veliku prednost koja ovako na prvu nije nesto ali eto jako je korisno da znas da li setovati morphing kad znas da ima dark hole, onda ga navuces sa graphom da ga potrosi i ti imas mjesto za morphing. ovo je smo primjer jedan od milion. Very Happy
Back to top Go down
Light
Common Duelist
Common Duelist
Light


Posts : 127
Join date : 2011-05-17

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyMon 27 Jun 2011 - 1:34

Igrali smo jednom na dnu ako se secas Cool

on topic:3 veilera je mnogo,okej svi znamo da je veiler odlican u danasnjoj meti,ali mislim da nije mnogo potreban.Drzi ga na dva,ili nemoj uopste da ga drzis,jedan je nekako mnogo random.Gorz je takodje nepotreban,jer je deck baziran na kotroli.Dark world lighting je super ali uvek postoji rizik da u slucaju da biras spell/trap kartu facedown da je chainuje pa da ne dobijes cak ni discard,ali to ne znaci da je losa,naprotiv.Zato bih tu isao na sigurno pa bih ubacio dva mst,karta je staple ubija i ono sto lighting ne moze kao npr:macro cosmos(hell yea),df,ro,...znaci x2 mst,x2 lighting.E sad Brron je malo spor za ovaj format,ali uzeci u obzir da ti zelis da forsiras reborn Grapha,ok mozda i mozes da izbacis nekog ako ti zafali prostor.E da kad smo vec kod toga trebalo bi da bude brzo poslat na groblje,hmm naravno foolish burial.Oni virusi su kao stvoreni za dw,moj licni izbor je DDV,ali ovo je vise izbor igraca,mozes da ih i miksujes pa da igras:1x ddv 1x eev,mada opet x2 ddv <3.Mohopering jar je mnogo dobar da ga ne igras.
Nadam se da ti je nesto ovo pomoglo
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyMon 27 Jun 2011 - 10:35

malo popravke na zadnji post (izvini ali jako volim igrati DW Smile )

Foolish ne smije. niko ne zeli tako dobar Graphin efekat da ne iskoristi. sa pravim izborom discard karti i omjerom ostalih karti u deku, imas stalno mogucnost da nesto izbacis. snow i cijeli draw power pomazu da grapha dodje kada god to zelis iz deka tako da foolish nema bas smisla.

isto tako taj fazon pozivanja graphe. ne vidim uopste razlog zasto igrati Beige i Bron-a kada mozes stalno pozvati Sillvu i Goldda. a imas i Snow-a i Broww-a koje mozes jednostavno pozvati pa onda vratiti u ruku za graphu i onda jos iskoristiti njihov efekat. sasvim dovoljno karti da se grapha reborn-a svaki red ili cak vise njih u jednom redu.
Back to top Go down
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a EmptyMon 27 Jun 2011 - 22:31

Foolish isto mi ne pada na pamet. Foolish je vise za karte koje zelis da su odmah u groblju i, koliko god je moguce, da izbjegavaju ruku. Ti Graphu DEFINITIVNO zelis da ti dodje u ruku, pa da se od onda igras sa njim u svim zonama.
Forsiram Bronna (Beige tu i tamo, nije toliko obavezan za spil), jer ne zelim da trosim resurse na "srebro i zlato", dok bi s druge strane radije da on popije neki trap nego Snow/Brow jer onda gubim pravo na njihove sjajne efekte. A ako uspije mu summon, imam opciju da drkam protivnika i da ga drzim u strahu od momenta (citaj: Damage Step) kad ne moze nista ili da zovnem svog ljubimca iz groblja. A Beige je najbolji bas tu kad imas 2-3 Graphe, tu puno bolje pase od njihova 2 buldoga.

A za Veilera sam pokusavao i 1 i 2. Uvijek zakasni.
I btw, sakupljam ih jos prije nego sto je i najavljen structure deck i odigrao sam jedno preko 100 duela sa njima (i povelik dio pobjeda imam najvise zahvaljujuci njima). Mozes reci da "ne igram kako bi ti igrala", ali da nemam pojma, vala nemas pravo. Ja vise preferiram da imam uvijek vise cesto korisne karte nego gomilu drawanja(licno iskustvo, taj sam peh da mi uvijek fali karta koju zelim discardati ili koja discarda). To ti je building tipa "prvo uvali heavy storm & company, pa onda sto cini taj deck". Jer se bez nekih karata osjecam ranjivo i nesigurno. Koliko god bilo realno, igranje na DNu i u stvarnosti nije isto. Cudne se stvari desavaju in real life Razz.

EDIT : Compulsory je jako solidna ideja, ice na testiranje.
Back to top Go down
Sponsored content





Moj Dark World sa DN-a Empty
PostSubject: Re: Moj Dark World sa DN-a   Moj Dark World sa DN-a Empty

Back to top Go down
 
Moj Dark World sa DN-a
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dark World
» Dark World help
» Moj Dark world
» Dark World
» Budget Dark World !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: